جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/09/12 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 6271

 ميز خبر 

 نحوه پيگيري کارت هوشمند سوخت

شرکت پخش و پالايش فرآورده‌هاي نفتي نحوه پيگيري کارت‌هاي هوشمند سوخت را براي متقاضيان اعلام کرد.

به گزارش ايسنا، متقاضيان کارت‌هاي هوشمند سوخت ابتدا بايد وارد سايت www.epolice.ir شده و سپس بر روي گزينه کارت سوخت کليک کنند. بعد در قسمت پيگيري صدور کارت سوخت نسبت به وارد کردن نوع و شماره پلاک خودرو اقدام و روي گزينه پيگيري کارت سوخت کليک کنند.

در اين قسمـت، شماره مرسوله پستي نمايان مي‌شود که با کليک روي گزينه شرکت پست که به رنگ آبي نوشته شده، وارد سامانه رهگيري مرسولات مي‌شويد و با فعال کردن گزينه جست‌وجو، وضعيت کارت سوخت مشخص مي‌شود.

متقاضيان به منظور اطلاع دقيق از وضعيت کارت سوخت هم با کليک روي گزينه مشاهده جزئيات کامل مرسوله مي‌توانند از آخرين وضعيت کارت خود باخبر شوند.

هم‌چنين افرادي که کارت سوخت آن‌ها از سال 1394 صادر و در باجه‌هاي معطله پست مانده، مي‌توانند در قسمت رهگيري مرسوله پستي آن را پيگيري کنند و با در دست داشتن کارت شناسايي معتبر و کارت و سند خودرو به اداره پست مورد نظر خود مراجعه و کارت سوخت خود را دريافت کنند.

اگر کارت سوخت مربوط به خودروهاي نوشماره و يا ثبت‌نامي در سايت دولت همراه (GSB) باشد، مالکان بايد مبلغ مصوب شده را بابت هزينه صدور کارت سوخت به متصدي تحويل دهنده کارت سوخت بپردازند.

شرکت ملي پخش و پالايش فرآورده‌هاي نفتي اعلام کرده که متقاضيان در صورتي که در اين باره سوال داشته باشند، مي‌توانند به پورتال اين شرکت با آدرس WWW.NIOPDC.IR مراجعه يا با شماره پاسخگويي 09627 تماس بگيرند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي