جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/10/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 6307

 خبــــر 

 معاون سازمان راهداري خبر داد

بازگشايي 400 راه روستايي مسدود شده در سيلاب سيستان و بلوچستان

معاون راهداري سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي گفت: از 700 راه روستايي مسدود شده در اثر سيلاب سيستان و بلوچستان، راه 400 روستا بازگشايي شده است.حيدر مطاعي در گفت‌وگو با مهر درباره اقدامات سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي در بازگشايي راه‌هاي مسدود در اثر سيل سيستان و بلوچستان اظهار داشت: بخش زيادي از جاده‌هاي اصلي، فرعي و روستايي را بازگشايي کرده‌ايم اما برخي جاده‌هاي اصلي را تا زماني که سيلاب فروکش نکند، نمي‌توانيم کاري کنيم.

وزير خارجه آلمان:

نمي‌توانستيم نقض‌هاي مکرر برجام توسط ايران را بي‌جواب بگذاريم

وزير خارجه آلمان بر لزوم حفظ برجام تاکيد کرد و تلاش کردفعال سازي مکانيسم حل اختلاف در برجام را توجيه کند.به گزارش ايلنا به نقل از دويچه وله، هايکو ماس وزير خارجه آلمان، درباره فعال شدن مکانيزم حل اختلاف در برجام گفت: ديگر نمي‌توانستيم نقض‌هاي مکرر برجام توسط ايران را بي‌جواب بگذاريم.

وي در ادامه گفت: هدف ما مشخص است. ما مي‌خواهيم توافق را حفظ کنيم و به يک راه‌حل ديپلماتيک در توافق برسيم. از ايران مي‌خواهيم که به طور سازنده در روند مذاکره‌اي که از هم اکنون آغاز مي‌شود، شرکت کند.

افزايش حجم واردات چين از آمريکا پس از توافق تجاري

چين بناست حجم واردات کالا از ايالات متحده را افزايش دهد.به گزارش ايلنا به نقل از خبرگزاري آناتولي،‌ چين بناست حجم واردات کالا از ايالات متحده را افزايش دهد. اين در حالي است که دو طرف در حال نزديک شدن به امضاي نخستين فاز از توافق تجاري هستند. روزنامه ساوث چاينا مورنينگ پست گزارش داد که پس از اين توافق، پکن کالاهايي با ارزش بيش از 200 ميليارد دلار، طي دو سال، از دو صنعت آمريکا خريداري مي‌کند.

جلسه مقام‌هاي ايران، اوکراين و کانادا در مورد هواپيماي سانحه ديده

مقام‌هاي هواپيمايي ايران، اوکراين و کانادا در مورد بررسي سقوط هواپيماي اوکرايني جلسه‌اي برگزار کردند.به گزارش ايلنا به نقل از رويترز، سران سازمان‌هاي هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران، اوکراين و کانادا در راستاي تحقيق پيرامون سقوط هواپيماي اوکراين، در تهران جلسه‌اي برگزار کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي