جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/10/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 6307

 خبـــر 

 فوتبال قهرماني زير 23 سال آسيا

در انتظار معجزه براي اميد ايران

تيم فوتبال اميد ايران چهارشنبه در ديدار سوم در مسابقات مقدماتي زير 23 سال آسيا به مصاف تيم چين مي‌رود.تيم اميد ايران امروز ( چهارشنبه) ساعت 13:45 در کشور تايلند به مصاف تيم چين مي‌رود. ملي پوشان ايراني بعد از تساوي يک بر يک مقابل ازبکستان در مسابقه با کره جنوبي 2 بر يک شکست خورد تا کارمان براي صعود از مرحله گروهي مسابقات به اما و اگر کشيده شود. اکنون اميد ايران براي صعود نه تنها بايد چين را با اختلاف حداقل دو گل شکست بدهد بلکه اميدوار باشيم که کره جنوبي هم ازبکستان را شکست بدهد و زمينه ساز حذف قهرمان دور گذشته مسابقات را فراهم کند. بسياري معتقدند که کره جنوبي 6 امتيازي نيازي دارد که خود را به آب و آتش بزند و صعودش قطعي است از سويي ديگر ازبکستان هم با يک مساوي از اين گروه صعود خواهد کرد و به همين دليل بعيد است اين مسابقه برنده‌اي داشته باشد اما فوتبال غيرقابل پيش بيني است. بنابراين شاگردان حميد استيلي بايد با تمام توان و انگيزه به مصاف چين قعرنشين برود تا به پيروزي برسد.

برخي از کارشناسان از شيوه بازي و ترکيب تيم اميد ايراد گرفتند اما اميدهايمان هنوز زنده هستند و شايد چهارشنبه معجزه‌اي رخ بدهد و بخت يارمان شود و اميد ايران با يک پيروزي مقابل چين به مرحله بعدي صعود کند که تازه در آن صورت مسابقات حساس و مهم از اين مرحله آغاز مي شود.شايد چهارشنبه فوتبال روي خوشش را به ايران نشان داد. نبايد نااميد باشيم. هنوز شانس براي صعود هست. از سويي ديگر همين بازيکنان مي‌توانند در آينده‌اي نه چندان دور به تيم ملي بزرگسالان ايران کمک کنند و آنها قطعا هرچه در توان دارند به کار خواهند گرفت.

بازي فولاد - استقلال لغو شد

ديدار تيم‌هاي فولاد خوزستان و استقلال تهران در چارچوب هفته هفدهم ليگ برتر فوتبال لغو شد. اين تصميم بنا بر درخواست دو باشگاه صورت گرفته است. پيش از اين، اين ديدار قرار بود روز جمعه 27 دي‌ماه جاري در ورزشگاه شهداي فولاد برگزار شود که پس از اعلام تاريخ اين ديدار، اعتراضات بسياري از سوي دو باشگاه صورت گرفت که گفته مي‌شود، اين اعتراضات، رسما و مکتوب به فدراسيون فوتبال وصول و اين نهاد در نهايت قانع شد تا مصاف دو تيم را در تاريخ ياد شده لغو کند. زمان جديد برگزاري اين ديدار متعاقباً از سوي کميته مسابقات سازمان ليگ اعلام خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي