جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/11/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6329

 آغاز پذيرش دوره‌هاي MBA و DBA در دانشگاه تهران  

 
پذيرش متقاضي در دوره‌هاي MBA و DBA در دانشکده مديريت دانشگاه تهران آغاز شد.به گزارش ايسکانيوز، امروزه صاحب نظران حوزه مديريت براين باورند که نيروي انساني به عنوان اصلي‌ترين دارايي سازمان‌ها و به عنوان مزيت رقابتي نيز مطرح شده است.

دنياي امروزي با حضور فناوري و گسترده‌تر شدن ابزار‌ها و دسترسي راحت‌تر به آن‌ها، به شدت رقابتي شده است. رقابت سازمان‌ها هم ازاين قاعده مستثني نيست که بايد براي ماندن در اين عرصه توانايي‌هاي لازم را کسب کرده و تحول را به وجود آورد. يکي ازمنابع مهم براي ايجاد تحول و بقاي سازمان و رسيدن به هدف‌ها و رسالت‌هاي مورد نظرش، عامل تجهيز نيروي انساني با آموزه‌هاي کاربردي مديريت است.

در عصر حاضر هر سازمان يا کسب و کاري براي بقا و رسيدن به اهداف خود نياز دارد که انواع چالش‌هاي پيش رو را بشناسد و در جهت رفع آن قدم بردارد.

در صنعت آموزش براي پاسخ به چنين چالش هايي، دوره‌هاي کاربردي (MBAو DBA) يکساله در سطح دنيا طراحي و توسعه يافته‌اند.

در همين راستا، دانشکده مديريت دانشگاه تهران بعنوان مهم‌ترين و معتبرترين مرکز آموزش مديريت کشور اقدام به برگزاري دوره‌هاي کاربردي و مهارتي (MBA و DBA) يکساله کرده است.

مهمترين هدف دوره‌هاي آموزش کاربردي در دانشکده مديريت دانشگاه تهران، بکارگيري استادان مجربي است که علاوه بر سوابق علمي مشخص، سوابق اجرايي و مشاوره‌اي دارند. اين دوره‌ها با هدف آماده سازي هرچه بيشتر مديران و کارکنان سازمان‌هاي مختلف دولتي و خصوصي طراحي شده و تلاشي است براي تجهيز اين افراد با انواع ابزار‌هايي مديريتي که يک فرد بدان نياز دارد.

شايان ذکر است که به دانش‌پذيران در پايان اين دوره‌ها، گواهينامه‌اي معتبر از دانشکده مديريت اعطا مي‌‌شود. علاقه‌مندان مي‌توانند جهت تعيين وقت مشاوره و کسب اطلاعات بيشتر به سايت http://fmut.ir مراجعه کرده و يا با تلفن‌هاي 88339657 الي 59 تماس حاصل کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي