جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/11/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6329

 معاون وزير راه خبر داد:
 امکان ثبت نام مجدد برخي حذف شدگان طرح ملي مسکن فراهم شد 

 معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازي گفت: آن دسته از رد شدگان طرح ملي مسکن که بي جهت فرم «ج» آنها قرمز بوده، مي‌توانند با مراجعه حضوري به ادارات راه و شهرسازي، ثبت نام خود را تثبيت کنند.به گزارش خبرنگار مهر، دور اول ثبت نام طرح ملي مسکن از 18 آبان آغاز شد و در 30 آذر ماه به اتمام رسيد. اسامي واجدان شرايط دريافت واحد مسکوني در اين مرحله از ثبت نام در 14 بهمن ماه از طرق پيامک به آنها اعلام شد که در اين ميان، تعدادي از متقاضيان به دليل دارا نبودن شرط عدم دريافت تسهيلات مسکن يا استفاده از امکانات دولتي بخش مسکن يا ثبت نام در طرح مسکن مهر که در سامانه وزارت راه و شهرسازي به فرم «ج» مشهور است، جز واجدان شرايط شناخته نشدند.

حال آنکه بخشي از اين افراد اگرچه در طرح مسکن مهر ثبت نام کرده بودند، اما در ادامه آن انصراف داده و از دريافت واحد مسکوني يا تسهيلات مسکن منصرف شده بودند که اين انصراف در سامانه وزارت راه و شهرسازي درج نشده و لذا فرم «ج» افراد مذکور قرمز بوده است.

به گفته معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازي، اين افراد مي‌توانند در بازه زماني يکم تا دهم اسفند ماه سال جاري با مراجعه حضوري به ادارات راه و شهرسازي استان‌ها و شهرستان‌هاي مربوطه و ارائه مستندات و مدارک خود، نسبت به سبز شدن فرم «ج» اطمينان حاصل کرده و در ادامه طرح ملي مسکن حضور داشته باشند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي