جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/12/08 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6341

 ميز خبر 

 توصيه سفارت ايران در قطر به شهروندان ايراني

سفارت تهران در دوحه به شهروندان ايراني توصيه کرد در صورتي که دچار بيماري سرماخوردگي يا علائم شبيه به کرونا هستند، سفر غير ضروري خود به اين کشور را به تعويق بيندازند.

به گزارش ايسنا ، سفارت ايران در قطر در اطلاعيه‌اي اعلام کرد: به اطلاع هموطنان محترم مي رساند با توجه به شيوع محدود ويروس کرونا، در فرودگاه بين‌المللي حمد، معاينات پزشکي از کليه مسافرين به عمل مي‌آيد. از اين رو، هموطنان محترم در صورتي که دچار بيماري سرماخوردگي يا علائم شبيه به کرونا هستند سفر غيرضروري خود را به تعويق بيندازند.

با تاکيد بر اجراي توافقنامه ژنو4؛

اتحاديه عرب خواستار استقرار نيروهاي بين‌المللي در اراضي فلسطيني شد

اتحاديه عرب استقرار دوباره نيروهاي حفاظت بين‌المللي در شهر الخليل در کرانه باختري و به شکل کلي در تمامي اراضي فلسطيني و نيز ايجاد سازوکاري براي اجراي بندهاي توافقنامه ژنو چهار را خواستار شد.

به گزارش ايسنا، به نقل از خبرگزاري معا فلسطين، اتحاديه عرب افزايش شهرک‌سازي‌هاي اسرائيلي را که با هدف يهودي‌سازي مرکز شهر الخليل، بيرون راندن ساکنان آن، ادامه يورش به حرم ابراهيمي و ممانعت از برپايي نماز انجام مي‌شود، محکوم کرد.

سعيد ابوعلي، معاون دبيرکل اتحاديه عرب در امور فلسطين در بيست و پنجمين سالگرد کشتار حرم ابراهيمي بر درخواست سازمان ملل براي ايجاد سازوکاري مناسب براي اجراي بندهاي توافقنامه ژنو چهار در اين زمينه و ممانعت از تکرار اين کشتارها و اقدامات تروريستي که هر روزه در حق فلسطيني‌ها انجام مي‌شود، تاکيد کرد.

ابوعلي گفت: اين سالگرد در سايه ادامه و افزايش تعرض اسرائيل به حقوق و هويت فلسطيني‌ها و با تشويق و نظارت دولت آمريکا برگزار مي‌شود.معاون دبيرکل اتحاديه عرب در امور فلسطين افزود: اين سالگرد دردناک به تصميم بنيامين نتانياهو، نخست وزير اسرائيل براي توقف فعاليت ناظران بين‌المللي در شهر الخليل بازمي‌گردد، تصميمي که به دليل اين کشتار وحشتناک گرفته شد و شهروندان فلسطيني را در مقابل تروريسم، شهرک‌نشين‌هاي مسلح و عوامل تروريستي آن تنها گذاشت.

در شهر سئول؛

دفاتر غول مخابراتي کره به خاطر کرونا تعطيل شد

شرکت اس کي تله کام بزرگترين شرکت مخابراتي کره جنوبي، دفتر بزرگ مرکزي و ساير شعب خود را در شهر سئول به خاطر نگراني از شيوع ويروس کرونا به طور کامل تعطيل کرد.به گزارش مهر به نقل از زددي نت، در روزهاي اخير شيوع گسترده ويروس کرونا در کره جنوبي باعث شده تا ده‌ها شرکت فناوري در اين کشور فعاليت‌هاي خود را به صورت کامل يا نسبي به حالت تعليق درآورند. آخرين شرکت در اين مجموعه اس کي تله کام است که خدمات متنوع مخابراتي و اينترنتي ارائه مي‌دهد. علت اصلي اين تعطيلي مثبت اعلام شدن آزمايش کروناي يکي از کارکنان اس کي تله کام اعلام شده است. ه گفته سخنگوي اس کي تله کام، يکي از کارکنان اين شرکت که در طبقه چهاردهم يکي از ساختمان‌هاي آن در مرکز سئول مشغول به کار بوده، به کرونا مبتلا شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبردانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي