جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1399/03/07 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 6399

 خبر 

 افتتاح مجلس يازدهم باحضور 276 منتخب ملت، امروز

رئيس ستاد برگزاري آئين افتتاحيه مجلس يازدهم: مراسم افتتاحيه باحضور 276 تن از منتخبان ملت و مقامات لشکري و کشوري با رعايت دستورالعمل‌هاي بهداشتي صبح امروزبرگزار مي‌شود.

به گزارش صدا وسيما، آقاي غلامرضا نوري برگزاري افتتاحيه مجلس يازدهم را به دليل شرايط بهداشتي ناشي از شيوع کرونا، متفاوت از ادوار گذشته خواند.

هشدار ستاد بحران عراق نسبت به وقوع "فاجعه بزرگ" شيوع کرونا

هشدار ستاد بحران عراق نسبت به وقوع ستاد بحران عراق نسبت به وقوع يک فاجعه بزرگ در اين کشور به دليل افزايش موارد ابتلا به کرونا و عدم رعايت نکات بهداشتي توسط شهروندان هشدار داد.به گزارش ايسنا، به نقل از سومريه نيوز، علي اللامي، عضو ستاد بحران عراق که پارلمان براي پيگيري اقدامات مقابله با کرونا آن را تشکيل داده، گفت، در صورت عدم رعايت موارد بهداشتي و مقررات منع آمد و شد از سوي مردم، کشور در معرض فاجعه بزرگي قرار خواهد گرفت و احتمالا آمار مبتلايان افزايش خواهد يافت.وي خواستار اعمال کامل منع آمد و شد پس از پايان تعطيلات عيد فطر و اتخاذ اقدامات قاطع در حق متخلفان قوانين کرونا شد.

توئيتر، حساب کاربري سفارت ايران در روسيه را مسدود کرد

توئيتر، بدون اشاره به دليل مشخصي، حساب کاربري سفارت ايران در روسيه را مسدود کرد.به گزارش ايلنا، توئيتر، بدون اشاره به دليل مشخصي، حساب کاربري سفارت ايران در روسيه را مسدود کرد.دفتر رسانه‌اي سفارت ايران در مسکو اعلام کرد که توئيتر تاکنون به درخواست سفارت ايران در خصوص اعلام دليل مسدود شدن اين حساب کاربري پاسخ نداده است.

ابراز اميدواري قطر براي همکاري بيشتر با ايران در ميدان‌هاي گازي

قطر نسبت به اجراي پروژه‌هاي مشترک با ايران ابراز اميدواري کرد.

به گزارش ايلنا به نقل از فايننشيال تايمز، «سعد بن شريده الکعبي» وزير انرژي قطر اعلام کرد: پروژه‌هاي ميدان گازي مشترک با ايران درگنبد شمالي ظرفيت توليد گاز طبيعي مايع قطر را از توليد ساليانه 77 ميليون به 110 ميليون تن تا سال 2025 افزايش مي‌دهد و اين مقدار مي‌تواند تا دو سال پس از آن به ظرفيت توليد 126 ميليون تن در سال برسد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبردانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي