جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1399/03/10 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 6401

 آخرين وضع 6 پروژه عمراني در غيزانيه اهواز تشريح شد 

 مدير نظارت بر طرح‌هاي عمراني مناطق نفت‌خيز آخرين وضع پروژه‌هاي اجرايي و تکميل‌شده در بخش غيزانيه اهواز در استان خوزستان را تشريح کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملي نفت ايران، بابک دارابي گفت: تاکنون 173 ميليارد ريال براي احقاق پروژه‌هاي آبفار، راه و شهرسازي، نوسازي مدارس و علوم پزشکي خوزستان اختصاص داده شده است.

وي با تاکيد بر ضرورت توجه درخور و شايسته به موضوع عمران مناطق کم برخوردار خوزستان همچون غيزانيه، به اجراي 6 پروژه عمراني در اين منطقه اشاره کرد و افزود: پروژه‌هاي احداث دبيرستان و مدرسه ابتدايي، احداث مرکز بهداشت، کمک به به‌سازي جاده‌هاي اين منطقه و راه‌هاي روستايي تکميل و در مرحله بهره‌برداري قرار دارند و هم‌اکنون پروژه احداث مجتمع آب‌رساني به روستاهاي غيزانيه با اعتبار 132 ميليارد ريال و با مشارکت آبفاي استان خوزستان در حال اجراست.

مدير نظارت بر طرح‌هاي عمراني مناطق نفت‌خيز با بيان اين که از ميان 798 پروژه عمراني تعريف‌شده براي استان خوزستان با اعتبار 15 هزار و 820 ميليارد ريال، تاکنون 367 پروژه تکميل شده و به بهره‌برداري رسيده است، گفت: 431 پروژه باقيمانده با پيشرفت‌هاي فيزيکي متفاوت و بر اساس برنامه زمان‌بندي در حال پيگيري است.

دارابي تصريح کرد: تخصيص اين مبلغ در راستاي احقاق پروژه‌مدير نظارت بر طرح‌هاي عمراني مناطق نفت‌خيزهاي آموزشي، ورزشي، بهداشتي، راه و شهرسازي، آب‌رساني، برق‌رساني و ساير پروژه‌هاي خدماتي در استان خوزستان بوده است.

وي يادآور شد: پروژه ساخت مجتمع آبرساني با مشارکت آبفاي استان خوزستان در سال 99، همچنان مانند سال‌هاي گذشته در فهرست اولويت‌هاي تخصيص اعتبار اين مديريت قرار دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبردانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي