جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1399/03/13 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 6404

 خبر 

 گزارش رويترز از افزايش مبتلايان به کرونا در ايران

رويترز در گزارشي به آخرين وضعيت کرونا در ايران پرداخت.

به گزارش ايلنا، رويترز نوشت: به نظر مي‌رسد ايران با موج دوم شيوع کرونا مواجه شده است. موضوعي که با عادي‌سازي توسط مسئولان نگران‌کننده است. امروز ايران 2979 مورد ابتلا به کرونا را ثبت کرده است. آماري که به شدت نگران‌کننده است. با ناديده گرفتن محدوديت‌ها و بازگشايي‌ها آمار در ايران بالا رفته است اين موضوع حتي باعث نگراني وزارت بهداشت و انتقاد وزير بهداشت از اين شرايط شده است.

اين در حالي است که آمار کرونا در ايران شيب نزولي داشت اما اکنون بار ديگر تعداد مبتلايان در حال افزايش است.

اعمال مقررات منع آمد و شد در واشنگتن در پي تشديد تظاهرات مردمي

شهردار واشنگتن از تصميم خود براي اعمال مقررات منع آمد و شد در سراسر اين شهر در پي تشديد تظاهرات مردمي خبر داد.به گزارش ايلنا به نقل از ايکس‌اچ نيوز، «موريل باوزر» شهردار واشنگتن اعلام کرد که در پي تشديد تظاهرات مردمي و افزايش موارد درگيري پليس با معترضان در نزديکي کاخ سفيد، تصميم به اعمال مقررات منع آمد و شد گرفته است.در همين حال، شبکه خبري سي‌ان‌ان اعلام کرد که «دونالد ترامپ» رئيس‌جمهوري آمريکا در پي تجمع گروهي از معترضان به نژادپرستي در اطراف کاخ سفيد، براي مدت کوتاهي به يک پناهگاه زيرزميني منتقل شد.

يک مقام اطلاعاتي غربي مدعي شد؛

تنش‌ها ناشي از حملات سايبري بين ايران و اسرائيل ادامه دارد

يک مقام اطلاعاتي غربي گفت: حملات سايبري ميان ايران و اسرائيل متوقف نشده است.به گزارش ايلنا به نقل از جروزالم پست، اين مقام اطلاعاتي مدعي شد: تنش‌هاي ناشي از حمله سايبري ايران در سيستم‌هاي آب اسرائيلي در ماه آوريل کماکان ادامه دارد. اين مقام غربي ادعا کرد که در حاليکه اين حمله نسبتاً کم‌ضرر بوده اما عواقب آن ادامه دارد.

توافق ايران و ترکيه درباره همکاري علمي مشترک در 22 طرح

محققان ايران و ترکيه براي اجراي تحقيقات مشترک همکاري مي‌کنند.به گزارش ايلنا به نقل از آناتولي، رئيس سازمان پژوهش و فناوري ترکيه گفت: محققان ترکيه‌ و ايران 22 طرح مشترک را با توافق سازمان پژوهش و فناوري ترکيه (توبيتاک) و مرکز همکاري‌هاي علمي و بين‌المللي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري ايران انجام خواهند داد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبردانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي