جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1399/03/13 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 6404

 خبـر 

نماينده سازمان بهداشت جهاني در ايران:

مقابله با کرونا پايان نيافته است

نماينده سازمان بهداشت جهاني در ايران با بيان اينکه مقابله با کرونا هنوز پايان نيافته و نبايد چيزي را تمام شده بدانيم، گفت: تعداد بيماران درآي سي يو و بيمارستان‌ها کاهش يافته است.به گزارش مهر، کريستوفر هاملمن در آغاز طرح ملي «هر خانه يک پايگاه سلامت» در دانشکده دندان‌پزشکي دانشگاه علوم پزشکي سمنان با بيان اينکه ايران اقدامات خوبي را براي کاهش کرونا در دستورکار قرار داده است، بيان کرد: طرح ملي «هر خانه يک پايگاه سلامت» يکي از مواردي است که مي‌تواند در ارتقاي مسئوليت مدني مردم و آگاهي‌شان در زمينه بيماري‌ها و بهداشت عمومي مؤثر باشد.

حمايت ترامپ از بازداشت معترضان آمريکا

رئيس‌جمهور آمريکا در پيامي در حساب کاربري خود در توئيتر از زنداني کردن معترضان حمايت کرده است.به گزارش فارس، «دونالد ترامپ»، رئيس‌جمهور آمريکا از بازداشت معترضان حمايت و تلاش‌ها براي آزادي کردن آنها را رد کرده است. ترامپ در توئيتر با اشاره به انتقادهاي «جو بايدن»، نامزد بالقوه حزب دموکرات در انتخابات رياست‌جمهوري آمريکا از بازداشت معترضان در توئيتر نوشت: «آدم‌هاي جو بايدن خواب‌آلو آنقدر چپ‌گراي افراطي هستند که در تلاشند آنارشيست‌ها را از زندان بيرون آورده و حتي کارهاي بيشتري انجام دهند.»

افزايش هزار و 523 نفره شمار مبتلايان به کرونا در قطر

شمار مبتلايان به ويروس کرونا در قطر طي 24 ساعت گذشته هزار و 523 تن افزايش را شاهد بود.به گزارش ايلنا به نقل از خبرگزاري روسيا اليوم، شمار مبتلايان به ويروس کرونا در قطر طي 24 ساعت گذشته هزار و 523 تن افزايش را شاهد بود. اين خبر را وزارت سلامت اين کشور طي بيانيه‌اي اعلام کرد. بنا به آخرين آمار، مجموع شمار مبتلايان به کوويد-19 در اين کشور به رقم 58 هزار و 433 تن رسيده است.

ابتلاي نخست‌وزير ارمنستان به کرونا

نخست‌وزير ارمنستان از ابتلايش به ويروس کرونا خبر داد.

به گزارش ايلنا به نقل از خبرگزاري آلمان، «نيکول پاشينيان»، نخست‌وزير ارمنستان، از ابتلايش به ويروس کرونا خبر داد.

وي طي پيامي که در شبکه‌هاي اجتماعي منتشر کرده است گفت که همسر و سه دخترش نيز به اين ويروس مبتلا شده‌اند. پاشينيان اعلام کرد که نتيجه آزمايش کروناي خود و همسرش امروز مثبت اعلام شده است.

ايلهان عمر:

سياه‌پوستان آمريکا از همان روزهاي برده‌داري مورد وحشيانه‌ترين رفتارها قرار داشتند

نماينده دموکرات کنگره آمريکا در واکنش به قتل شهروند سياه‌پوست اين کشور گفت که سياه‌پوستان آمريکا از همان روزهاي برده‌داري مورد رفتارهاي وحشيانه قرار داشتند.به گزارش ايلنا، «ايلهان عمر»، نماينده دموکرات کنگره آمريکا در پيامي توئيتري در واکنش به قتل «جرج فلويد»، شهروند سياه‌پوست امريکايي تاکيد کرد که سياه‌پوستان از همان روزهاي برده داري مورد بدترين رفتارهاي وحشيانه قرار داشتند و بايد اصلاحات ملي در اين زمينه صورت گيرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبردانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي