جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1399/03/13 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 6404

 خط لوله انتقال گاز سرخون - توانير تعمير شد 

 سرپرست منطقه 6 عمليات انتقال گاز از پايان موفقيت‌آميز تعميرات خط لوله سرخون - توانير در هفت نقطه با 6 گروه عملياتي در کمتر از 15 ساعت خبرداد.به گزارش شانا به نقل از شرکت انتقال گاز ايران، عليرضا عربلو، درباره اين عمليات گفت: با توجه به نتايج پيگراني هوشمند و با هدف ايمن‌سازي خط لوله سرخون - توانير و همين‌طور تاب‌آوري شبکه و انتقال گاز پالايش گاز سرخون به مصارف صنعتي و خانگي شهر بندرعباس، اين عمليات در هفت نقطه و با 6 گروه عملياتي و کاري برنامه‌ريزي شد.

وي افزود: برنامه‌ريزي دقيق و کارشناسي‌شده در راستاي اطمينان از انجام به‌موقع کار با توجه به محدوديت‌هاي تأمين گاز مصارف خانگي شبکه شهري و سي‌ان‌جي سطح شهر بندرعباس از نکات بارز اين عمليات بود. رعايت و توجه کامل به مسائل ايمني به عنوان اصل مهم در کارهاي ريسکي شامل جابه‌جايي لوله، جوشکاري، تعميرات، تخليه گاز نيز از ديگر نکات مهم اين تعميرات بود.

سرپرست منطقه 6 عمليات انتقال گاز با بيان اينکه انجام تعميرات تعويض لوله، افزون بر برطرف کردن معايب خطوط، بهره‌وري انتقال مستمر و پايدار گاز را نيز افزايش مي‌دهد، تصريح کرد: برنامه و تعميرات به‌موقع، مناسب و صحيح به بهينه کردن عملکرد و کارآيي خط لوله کمک مؤثري مي‌کند و سبب ارتقاي ايمني و حفظ محيط زيست مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبردانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي