جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1399/03/13 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 6404

 طي دو ماه گذشته و در راستاي اجراي نهضت آسفالت انجام شد؛
 توزيع بيش از 20 هزار تُن آسفالت در شهر همدان 

همدان- محبوبه يادگاري

شهردار همدان گفت: از ابتداي سال‌جاري تاکنون بيش از20 هزار تُن آسفالت در معابر شهر همدان توزيع شده است و تا پايان سال شاهد ترميم، اصلاح و اجراي روکش آسفالت در معابر مختلف شهر خواهيم بود.

عباس صوفي در اين باره اظهار کرد:‌ با توجه بارش‌هاي شديد، برودت هوا و همچنين نمک پاشي و يخ زدگي معابر در اواخر سال گذشته و ابتداي امسال شاهد تخريب و از بين رفتن سطح آسفالت معابر اصلي و فرعي در مناطق مختلف شهر همدان بوديم که در سال‌جاري با برنامه‌ريزي صورت گرفته به دنبال ترميم، اصلاح و اجراي روکش آسفالت معابر هستيم.

وي ادامه داد: مديريت شهري همدان از ابتداي امسال، خدمات رساني به شهروندان در حوزه هاي مختلف را به صورت ويژه در دستور کار قرار داده است که به درخواست شهروندان و براساس ضرورت؛ موضوع آسفالت معابر اصلي و فرعي شهر يکي از اولويت‌هاي شهرداري همدان به شمار مي‌رود.

شهردار همدان نشان کرد: در راستاي اجراي نهضت آسفالت و با هدف اصلاح چهره بصري شهر، تسهيل در عبور و مرور، تامين آرامش و آسايش شهروندان عمليات آسفالت‌ريزي معابر اصلي و فرعي شهر همدان به صورت جدي آغاز شده است و تا پايان سال جاري بسياري از معابر و خيابان‌هاي سطح شهر آسفالت مي‌شود.

صوفي بيان داشت:‌ از ابتداي سال‌جاري تاکنون بيش از 20هزار تُن آسفالت در معابر شهر همدان توزيع شده است که با لکه‌گيري مناسب و روکش معابر تخريب شده و مشکلات موجود در حوزه آسفالت، اميدواريم نارضايتي‌ شهروندان در اين زمينه را مرتفع کنيم.

دهباني صابر: توزيع 5 هزار تن آسفالت در سطح منطقه يک

مدير منطقه يک شهرداري همدان با اشاره به شروع عمليات آسفالت‌ريزي و لکه‌گيري معابر سطح منطقه يک گفت: از ابتداي سال جاري و به درخواست شهروندان اکيپ آسفالت در تمامي معابر منطقه در حال فعاليت هستند.

دهباني صابر ادامه داد: عمليات آسفالت ريزي معابر با استفاده از دستگاه فلاسک و همچنين به صورت دستي در حال انجام است که اين اقدام ضمن کاهش ماشين آلات مورد نياز و نيروي انساني، موجب افزايش سرعت و عمر مفيد لکه‌گيري‌ها شده است.

وي با اشاره به اينکه تاکنون بالغ بر پنج هزار تن آسفالت در سطح منطقه توزيع شده است، عنوان کرد: تمامي آسفالت‌ريزي‌ها و لکه گيري‌ها بر اساس درخواست‌هايي که از طريق نواحي سه گانه منطقه و همچنين سامانه 137 مطرح شده است، اولويت بندي و احصاء شده و در حال انجام است تا شاهد افزايش رضايت شهروندان در اين زمينه باشيم.

جليلوند: بيش از 6 هزار تُن آسفالت با اعتباري بالغ بر 26 ميليارد ريال در سطح منطقه دو توزيع شده است

مدير منطقه دو شهرداري همدان ،حامد جليلوند گفت: در تداوم عمليات روان‌سازي عبور و مرور شهري و يک دست نمودن معابر، از سوي معاونت خدمات شهري و اجرايي شهرداري منطقه دو طي دوماه گذشته تاکنون بيش از 6 هزار تُن آسفالت با اعتباري بالغ بر 26 ميليارد ريال در سطح منطقه و به منظور لکه گيري، ترميم و روکش آسفالت توزيع شده است.

جليلوند ادامه داد: در اين عمليات و به صورت فينيشري و دستي و همچنين با استفاده از دستگاه فلاسک آسفالت؛ لکه گيري، ترميم و روکش آسفالت معابر سطح منطقه از جمله کوچه‌ها و معابر اصلي و فرعي در خيابان فرهنگ، خيابان گلزار، بلوار مدني، خيابان مصطفي خميني، بلوار جعفر طيار، کوچه هاي آقاجاني بيگ، کوي محمديه، خيابان نايب احمد، کوي صدف، کوي اعتماديه و خيابان فرهنگ انجام شده است و در روزهاي آتي نيز شاهد اجراي عمليات آسفالت‌ريزي در کوي بني هاشم، خيابان صدف، بلوار مطهري و کوي پرديس خواهيم بود.

فيضي منش:بيش از 6450 هزار تن آسفالت در منطقه سه توزيع شده است

مدير منطقه سه شهرداري همدان نيز در اين باره اظهار کرد: تمام تلاش مجموعه شهرداري منطقه سه ارائه خدمات قابل قبول به شهروندان است و در اين راستا براي جلب رضايت بيشتر شهروندان از تمام توان و امکانات موجود براي ارائه خدمات به مردم استفاده خواهيم کرد.

محمدرضا فيضي منش ادامه داد: در راستاي اجراي نهضت آسفالت و به منظور تسهيل در عبور و مرور شهروندان و افزايش رضايتمندي مردم؛ عمليات آسفالت‌ريزي معابر اصلي و فرعي در سطح منطقه سه شهر همدان در حال انجام است که تاکنون بيش از 6450 تن آسفالت و با اعتباري در حدود 29 ميليارد ريال توسط اکيپ‌هاي آسفالت در نقاط مختلف منطقه توزيع شده است.

يوسفي نويد: بيش از 14 ميليارد ريال جهت عمليات آسفالت ريزي در سطح منطقه چهار هزينه شده است

مدير منطقه چهار شهرداري همدان در خصوص عمليات آسفالت‌ريزي انجام شده از ابتداي امسال در اين منطقه گفت:‌ با آغاز عمليات نهضت آسفالت و بهسازي معابر، عمليات آسفالت‌ريزي در معابر اصلي و فرعي منطقه چهار شهر همدان در حال اجرا مي‌باشد.

مجيد يوسفي نويد تصريح کرد: عمليات آسفالت‌ريزي در سطح معابر منطقه بر حسب اولويت‌بندي‌هاي انجام شده و به منظور تأمين امنيت و تسهيل در عبور و مرور شهروندان به تناوب اجرا مي‌شود.

مدير منطقه چهار افزود: طي دو ماه گذشته حدود 2800 تُن آسفالت با اعتباري بالغ بر حدود 14 ميليارد ريال در سطح منطقه توزيع شده است که از اين مقدار 532 تن در معابر اصلي و مابقي نيز در مناطق کم برخوردار کوي وليعصر(عج)، کوي اسلامشهر، حصار امام(ره)، کوي کوثر و همچنين شهرک الوند و شهرک فرهنگيان توزيع شده است که با توجه به مناسب شدن شرايط آب و هوايي اين حجم از آسفالت‌ريزي افزايش چشمگيري خواهد داشت و تا پايان سال‌جاري شاهد لکه گيري، ترميم و اصلاح آسفالت معابر اصلي و فرعي در سطح منطقه چهار خواهيم بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبردانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي