جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1399/04/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 6428

 خبر 

 تلويزيون رژيم صهيونيستي:

اسرائيل نگران اقدامات احتمالي از سوي ايران است

مقام صهيونيستي ضمن ابراز نگراني از حمله احتمالي ايران، بر ضرورت آمادگي مقابل تاکيد کرد.

به گزارش ايلنا به نقل از کانال 12 رژيم صهيونيستي؛ اسرائيل نگران اقدامات احتمالي از سوي ايران است.

ژنرال عموس يادلين فرمانده پيشين ستاد اطلاعات ارتش اسرائيل گفت: اسرائيل بايد آماده مقابل با اقدامات نظامي از سوي ايران باشد.

اتهامات بي‌اساس رئيس پارلمان عربي عليه ايران

رئيس پارلمان عربي به بيان اتهامات بي‌اساس عليه ايران پرداخت.

به گزارش ايلنا به نقل از عرب نيوز، «مشعل بن فهم السلمي»، رئيس پارلمان عربي در ادعايي بي‌اساس ايران را مسئول حملات انصارالله به يمن دانست و مدعي شد که ايران با تحويل اسلحه به انصارالله، قطعنامه‌هاي شوراي امنيت سازمان ملل را نقض کرده است.

وي از شوراي امنيت سازمان ملل خواست که ايران را به اجراي قطعنامه‌هاي شوراي امنيت در راستاي ممنوعيت ارسال سلاح به انصارالله وادار کند.

اين در حالي است که رژيم سعودي در تازه‌ترين حملات خود از شهر صنعا را مورد اهداف موشکي قرار داده و باعث کشته و زخمي شدن مردم يمن شده است و سال‌هاست که جنايت‌هايي را در اين کشور مرتکب شده است.

ترکيه از شليک موفق «موشک کروز» برد بلند خبر داد

ترکيه از آزمايش موفق يک موشک کروز برد بلند سطح به سطح که قادر است اهداف دريايي را نابود کند، خبر داد.

به گزارش فارس، ترکيه از آزمايش موفق موشک برد بلند کروز خود به نام «آتماجا» خبر داد.

به نوشته وبگاه «ديفنس پست» «اسماعيل دمير» مدير بخش صنايع دفاعي ترکيه با اعلام شليک موفق موشک آتماجا گفت که برد اين موشک بيش از 200 کيلومتر بوده و با توجه به آزمايش موفق آن، آماده ورود به بدنه نيروهاي مسلح ترکيه است.

دويچه وله: دونالد ترامپ در وضعيت بحراني قرار دارد

يک خبرگزاري آلماني در يادداشتي نوشته آمريکا در حالي مراسم روز استقلال خود را برگزار کرد که با افزايش روزافزون مبتلايان به کرونا مواجه و محبوبيت رئيس‌جمهور اين کشور نيز رو به افول است.

به گزارش فارس، خبرگزاري آلماني «دويچه وله» در يادداشتي به قلم «اليور سالت» خبرنگار اين خبرگزاري در واشنگتن در مورد وضعيت کنوني آمريکا اظهار تأسف کرد.

اليور سالت در اين يادداشت، نوشت همزمان که ايالات متحده روز استقلال خود را گرامي داشت، اين کشور شاهد افزايش مبتلايان به کرونا بود و ميزان محبوبيت ترامپ، رئيس‌جمهور اين کشور نيز رو به افول است.

در اين يادداشت آمده است، درخشش اين ملت (آمريکا) در حال کمرنگ شدن است. به آزادي مطبوعات (در اين کشور) ضربه خورده و دموکراسي نيز تهديد مي‌شود. بيماري همه‌گير (کرونا) که اگر اراده‌اي در کار بود بهتر مي‌توانست مديريت شود، روزانه ده‌ها و هزاران نفر را مبتلا مي‌کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبردانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي