جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1399/04/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 6428

 فرماندارقدس:
 تقويت نقش و جايگاه شهرداري‌ و دهياري‌ها موجب ارائه دستاوردهاي متنوع مي‌شود 

 
شهرستان قدس- مژگان عليقارداشي

ليلا واثقي فرماندار شهرستان قدس گفت: مجموعه اقدامات شهردار و دهياران در ايجاد درآمدهاي پايدار و زمينه سازي توسعه کسب و کار مي تواند موثر باشد.فرماندار قدس به مناسبت هفته نکوداشت شهرداري و دهياري‌ها گفت: تقويت نقش و جايگاه شهرداري‌ها و دهياري‌ها به عنوان مديريت‌هاي محلي در سطح کشور موجب ارائه دستاوردهاي متنوع مي‌شود و انعکاس اين فعاليت‌ها و خدمات به ساير دستگاه‌ها، شهروندان و مردم در نهايت منتج به جلب رضايت آنان و مشارکت بيشتر و ايجاد هم‌افزايي در امور پيش روي اين دو نهاد مهم و ارزشمند خواهد شد.

وي در ادامه اظهار داشت: اين روز مهم، فرصتي براي نکوداشت متوليان امر در اين حوزه هاي تاثير گذار و همچنين بازتاب عملکرد اين دونهاد و بيان حقوق شهروندي و مشارکت شهروندان در امور شهر و روستاست.

فرماندار قدس تاکيد کرد: با تلاش‌ها و اقدامات مؤثر اين دو نهاد به ويژه در حوزه ايجاد درآمدهاي پايدار و زمينه‌سازي براي توسعه کسب و کارهاي مختلف مي توانند در جهت توسعه و عمران مناطق شهر و روستا موثر واقع شود.

ليلا واثقي ابراز داشت: در زمان شيوع ويروس کرونا نيز گندزدايي و ضدعفوني مستمر اماکن و معابر توسط شهرداري و دهياري‌هاي شهرستان در کنترل شيوع اين بيماري منحوس تاثيرگذار بود.

مقام عالي دولت در شهرستان با اشاره بر نقش موثر شهرداري و دهياري‌ها در توسعه و عمران و آباداني شهر و روستا تصريح کرد: مجموعه اقدامات اين دو ميتواند شهر و روستا را به مسير توسعه ، هم افزايي، ارتقاي سطح کيفي زندگي و صيانت از حقوق شهروندي و هويت بخشي به دانش و ميراث شهر و روستا سوق دهد.

فرماندار قدس در پايان اين روز را به شهردار و دهياران شهرستان تبريک گفت و از تلاش و خدمات بي شائبه کارکنان پرتلاش و خدوم در شهرداري و دهياري‌هاي شهرستان قدرداني کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبردانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي