جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1399/04/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 6428

 تريبون  

 مديرعامل شرکت آب و فاضلاب خوي :

مشکلي بابت تامين آب شرب خوي در تابستان وجود ندارد

مديرعامل شرکت آب و فاضلاب خوي گفت: آماده يک تابستان سخت هستيم و هيچ مشکلي از بابت تامين آب شرب در اين شهرستان وجود ندارد.

يداله سلطاني در گفت و گو با ايسنا افزود: باوجود شيوع ويروس کرونا و افزايش ميزان مصرف آب، پرسنل شرکت آب و فاضلاب در آمادگي کامل براي ارائه خدمات و تامين آب شرب مورد نياز مردم قرار دارند.

وي با اشاره به آخرين وضعيت مصرف آب در شهرستان خوي با توجه به شيوع ويروس کرونا اظهار کرد: در شهرستان خوي هميشه تجهيزات براي فصل گرما در آمادگي قرار دارند و با وجود توام شدن شيوع کرونا با فصل گرما، نگراني خاصي در اين زمينه وجود نداشته و پيش بيني هاي لازم در اين خصوص انجام شده است.

وي افزود: در حال حاضر با توجه به مسايل به وجودآمده در بحث شيوع کرونا، مردم آب بيشتري را مصرف مي‌کنند و در اين زمينه با رشد 35 درصدي مصرف آب مواجه شده‌ايم که اين ميزان رشد، طبيعي و قابل پيش بيني بود.

مديرعامل شرکت آب و فاضلاب خوي با بيان اينکه در حال حاضر مشکلي در بحث تامين آب مورد نياز مردم وجود ندارد، تصريح کرد: در اين زمينه ممکن است مشکلات اجتناب‌ناپذير و جزيي مانند شکستگي خطوط را شاهد باشيم اما اين مسايل روزمره هستند و جاي نگراني نيست.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبردانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي