جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1399/06/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 6488

 اعلام جزئيات مصاحبه پذيرفته شدگان دکتري دانشگاه شاهد 

 
جزئيات و نحوه مصاحبه پذيرفته شدگان مرحله دوم آزمون نيمه متمرکز دکتري تخصصي سال 99 دانشگاه شاهد از سوي معاونت آموزشي اين دانشگاه اعلام شد.به گزارش ايسنا، مديريت آموزش و تحصيلات تکميلي دانشگاه شاهد ضمن تشريح جزييات و نحوه مصاحبه مرحله دوم آزمون دکتري تخصصي براي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت آزمون نيمه متمرکز دکتري تخصصي سال 99 اعلام کرد که داوطلباني که نمره حد نصاب دانشگاه شاهد را در آزمون مرحله اول کسب کرده اند و از سوي سازمان سنجش آموزش کشور جهت شرکت در مصاحبه علمي(بررسي سوابق آموزشي، پژوهشي و فناوري و مصاحبه علمي و سنجش عملي) و بررسي صلاحيت‌هاي عمومي به دانشگاه شاهد معرفي شده‌اند قبل از ثبت نام اطلاعيه اي که در اين زمينه منتشر شده است را مطالعه کنند.

داوطلبان چند برابر ظرفيت معرفي شده به دانشگاه شاهد موظف هستند مدارک و مستندات مورد نياز جهت تشکيل پرونده الکترونيکي را تا 28 شهريور ماه جاري به ايميل‌هاي مندرج اطلاعيه ارسال کنند.

در صورت نقص مدارک، کارشناس دانشکده مراتب را از طريق پاسخ به ايميل داوطلب حداکثر تا يک روز بعد از دريافت ايميل اعلام مي‌کند و داوطلب موظف است حداکثر طي يک روز و قبل از اتمام موعد مشخص شده، نواقص مربوط را از طريق پاسخ مجدد به ايميل دانشگاه برطرف کند. در صورت نقص مدارک مورد نياز، داوطلب به مرحله مصاحبه علمي معرفي نمي‌شود و عواقب ناشي از آن متوجه شخص داوطلب است.

مصاحبه علمي در دانشگاه شاهد به صورت غير حضوري و از طريق نرم افزار ادوبي کانکت (adobe connect) و براساس زمان‌بندي دانشگاه انجام مي‌شود که زمان بندي مذکور در اطلاعيه‌اي ديگر اطلاع‌رساني خواهد شد.

بديهي است که انجام مصاحبه علمي براي هر رشته يا گرايش صرفا در تاريخ و زمان‌هاي مشخص شده براي آن رشته يا گرايش امکان پذير است و عدم شرکت در مصاحبه به منزله انصراف تلقي مي‌شود و متعاقباً هيچگونه اقدامي در اين خصوص انجام نمي‌شود.

به منظور احراز هويت، داوطلبان موظف هستند دوربين (وب کم) خود را در طول زمان مصاحبه روشن نگه دارند. بنابراين داوطلبان ضمن کنترل تجهيزات ارتباطي خود از قبيل ميکروفون و دوربين، در خصوص مکان حضور مصاحبه نيز توجه لازم را مبذول کرده و در محيطي مناسب در جلسه مصاحبه حضور پيدا کنند.رعايت پوشش اسلامي براي برادران و خواهران الزامي است.

داوطلبان موظف هستند در روز مصاحبه کليه مدارک و مستندات خود را به همراه داشته باشند تا در صورت نياز به رويت کميته مصاحبه کننده برسانند.شرکت در هر دو مرحله (مصاحبه علمي و مراحل بررسي صلاحيتهاي عمومي) الزامي است و عدم شرکت در هر مرحله به منزله انصراف تلقي مي‌‎شود و متعاقباً هيچ‌گونه اقدامي در اين خصوص انجام نمي‌شود.

بنابراين مراحل بررسي صلاحيت‌هاي عمومي به صورت حضوري بوده که زمان و مکان و شرايط آن متعاقبا در وب‌ سايت دانشگاه اطلاع‌رساني خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبردانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي