جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1399/06/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 6488

 دوگانه‌سوز شدن رايگان 600 دستگاه خودرو عمومي در استان سمنان 

 مدير شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي منطقه شاهرود از دوگانه‌سوز شدن رايگان 600 دستگاه خودرو عمومي از 800 دستگاه ثبت‌نام‌شده در سامانه از ابتداي اجراي طرح تاکنون در استان سمنان خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي منطقه شاهرود، علي‌اکبر عرب‌عامري گفت: مالکان خودروهاي عمومي از طريق سامانه www.gcr.niopdc.ir درخواست خود را براي گازسوز کردن خودرو ثبت کنند.

وي افزود: حداکثر پس از چهار روز از ثبت درخواست در سامانه، درخواست‌ها رسيدگي مي‌شود که با توجه به رعايت استانداردهاي لازم در کارگاه‌ها و نظارت کامل اداره استاندارد بر تمامي مراحل تبديل، هيچ نگراني بابت ايمني خودروهاي تبديلي وجود ندارد.مدير شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي منطقه شاهرود يادآور شد: هم‌اکنون يک کارگاه گازسوز کردن خودرو در شهر سمنان و يک کارگاه در شهر شاهرود فعال است که هر کارگاه روزانه 10 تا 12 خودرو ظرفيت دارد که افزايش تعداد اين کارگاه‌ها در شهر سمنان و شاهرود در دست اقدام است.

عرب‌عامري همچنين از اجراي اين طرح براي مسافربرهاي شخصي از جمله تاکسي‌هاي اينترنتي و مسافربرهاي بين‌شهري و روستايي در آينده‌اي نزديک خبر داد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبردانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي