جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1386/09/14 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - چهارشنبه نسخه شماره 2925

 نادر آزاده شهردار رودهن شد  

رودهن - خبرنگار آفرينش
مراسم توديع و معارفه شهردار رودهن با حضور مسئولان شهرستان دماوند و بخش رودهن و جمعي از معتمدين در سالن آمفي تئاتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن برگزار شد.
به گزارش خبرنگار آفرينش ، در اين مراسم حجت الاسلام اسماعيلي امام جمعه رودهن ، بومهن و پرديس گفت : پست و مقام ابدي نيست ، يک روز همه ما بايد خدمت به مردم را به شخص ديگري واگذار کنيم و سزاوار نيست که فردي به ميز و صندلي رياست دل ببندد.
وي ادامه داد : از مسئولان شهر رودهن و روساي ادارات مي خواهم تا به بهترين نحو در جهت پيشبرد و پيشرفت اهداف شهرداري رودهن با آقاي آزاده همکاري و تعامل داشته باشند  همچنين در اين مراسم فرماندار شهرستان دماوند ، شهر رودهن را شهري رو به رشد توصيف کرد و گفت : انتظار مي رود که با توجه به قرار داشتن چند گسل بزرگ و شاهراهاي مهم در رودهن شهردار جديد با برنامه ريزي دقيق و منظم به مسائل شهر رسيدگي نمايند و با همکاري مردم و شورا آنها را برطرف کنند.
مهندس عليرضا فخاري با بيان اينکه رودهن از مديران خوب و لايقي برخوردار است
 گفت : تمامي مديران به ويژه شهرداران در خدمت رساني به مردم از هيچ کوششي دريغ نکنند.
همچنين همت نجفي شهردار سابق رودهن در سخناني کوتاه از زحمات پرسنل شهرداري و اعضاي شوراي اسلامي شهر و همکاري و تعامل شهروندان در زمان تصدي گري شهرداري رودهن تقدير و تشکر کرد.
در ادامه نيز مهندس نادر آزاده شهردار جديد رودهن با اشاره به اينکه بتواند خدمات مناسبي را به مردم منطقه ارائه دهد ، از پرسنل شهرداري در تمام قسمت ها خواست تا در جهت کسب رضاي مردم گام بردارند که در غير اين صورت با آنان برخورد خواهد شد چرا که هيچ چيز با ارزش تر از کسب رضايت مردم در نزد خدا نيست.
در پايان نيز با اهداي لوح تقدير و هدايا از زحمات مهندس منوچهر همت نجفي شهردار سابق رودهن تجليل شد و حکم انتصاب مهندس نادر آزاده به عنوان شهردار جديد رودهن قرائت و به وي اهدا شد.
بنابراين گزارش ، مهندس نادر آزاده که از خانواده معظم شهدا مي باشد به مدت سه سال شهردار بندر گناوه و سه سال معاون شهرداري منطقه 8 تهران بود.
اين گزارش مي افزايد : مهندس منوچهر همت نجفي شهردار سابق رودهن به عنوان معاون عمراني سازمان همياري شهرداري هاي استان تهران منصوب شد.
گفتني است شهر رودهن با 30 هزار نفر جمعيت بيش از 45 سال سابقه شهرداري دارد و تاکنون بيش از 12 شهردار را به چشم ديده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش