جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
دریافت Pdfارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1387/02/15 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 3032

 کليد سئوالات آزمون پذيرش دستيار دندانپزشکي منتشر شد  

گروه آزمون وسنجش : کليد اوليه سئوالات بيست و دومين آزمون دستياري دندانپزشکي در دو گروه A و B از سوي مرکز سنجش آموزش پزشکي وزارت بهداشت منتشر شد.
به گزارش خبرنگار آفرينش ،  بيست و دومين آزمون دستياري دندانپزشکي روز12 ارديبهشت در 8 حوزه امتحاني دانشگاه علوم پزشکي کشور با حضور يک هزار و940 داوطلب برگزار شد.
آزمون کتبي پذيرش دستيار تخصصي دندانپزشکي با 240 سئوال از دروس زبان، ارتودانتيکس، اندودانتيکس، بيماريهاي دهان و تشخيص، پاتولوژي فک و دهان، پريودانتيکس، جراحي دهان و فک و صورت، دندانپزشکي ترميمي، دندانپزشکي کودکان، راديولوژي دندان و فک و صورت، پروتزهاي دنداني و دندانپزشکي جامعه نگر به طور همزمان در دانشگاههاي علوم پزشکي اصفهان، تبريز، تهران، شهيد بهشتي، شيراز، کرمان، مشهد و همدان برگزار شد.
بر اساس اين گزارش ، داوطلبان مي توانند پس از برگزاري آزمون حداکثر تا پايان وقت اداري امروز يکشنبه 15 ارديبهشت ماه اعتراضات خود نسبت به سوالات را به مرکز سنجش آموزش پزشکي وزارت بهداشت ارسال کنند. 
نتايج اوليه (نمرات خام)  بيست و دومين آزمون دستياري دندانپزشکي در نيمه خردادماه پس از سه هفته به صورت اينترنتي اعلام خواهد شد و در مرحله دوم اسامي واجدين شرايط پذيرش با در نظر گرفتن سه برابر ظرفيت پذيرش در سهميه از طريق اينترنت اعلام و اين افراد در اين مرحله موظف به ارائه مستندات لازم جهت پذيرش درسهميه مربوطه بر اساس دستور العمل هاي آينده خواهند بود.
در مرحله سوم  کارنامه حاوي نمره و رتبه هر فرد از طريق اينترنت دراختيار داوطلبان قرار مي گيرد. داوطلب در صورتي که واجد شرايط پذيرش باشد مجاز به انتخاب حداکثر يکصد رشته - محل مورد علاقه خود بوده و در فرم انتخاب رشته - محل که در سايت اينترنتي مربوطه همراه کارنامه به وي ارائه مي شود به ترتيب اولويت درج مي کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
دريچه هنر
سياسي و سياسي خارجي
دانش و پژوهش
اطلاعيه
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آزمون و سنجش
خبر دانشگاه
گزارش تصويري
آگهي هاي روزنامه آفرينش