جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1387/02/30 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(دوشنبه)(شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) راتسليت مي گوييم) نسخه شماره 3045

 مسعود عنايت رييس کميته داوران فدراسيون فوتبال:
 هفت دقيقه وقت تلف شده عادلانه بود  

مسعود عنايت رييس کميته داوران فدراسيون فوتبال درخصوص نحوه قضاوت سعيد مظفري زاده داور ديدار تيم هاي پرسپوليس و سپاهان گفت : به نظر من سعيد مظفري زاده عدالت را در زمين مسابقه به خوبي اجرا کرد . 
وي در خصوص انتقادات وارده به قضاوت مظفري زاده گفت: هفت دقيقه وقت تلف شده در نيمه دوم به دليل وقت کشي بازيکنان سپاهان عادلانه بود.
وي افزود: برخي از داوران در ايران وقت هاي تلف شده را کم محاسبه مي کنند واين مساله به عادتي نادرست براي تيم ها تبديل شده است.
وي با اشاره به اين که مظفري زاده عادلانه قضاوت کرد، اظهار داشت : نبايد ايرادهاي بي دليل و ناموجه از وي گرفت مگر تغيير نتيجه در وقت هاي تلف شده تنها مختص به ليگ ايران بود که اين چنين به آن اعتراض مي شود.
عنايت ادامه داد: نتيجه بازي بايرن مونيخ و منچستر يونايتد نيز در وقتهاي تلف شده تغيير کرد اگر اين اتفاق در ايران مي افتاد چگونه با آن برخورد مي شد!
رييس کميته داوران فدراسيون فوتبال بيان داشت : اگر تيم داوري دو صحنه مشکوک در محوطه جريمه را پنالتي اعلام مي کرد سپاهاني ها اعتراض نمي کردند به گفته وي، تيم داوري عادلانه قضاوت و با شهامت بازي را اداره کرد و انتخاب اين تيم از نظر کميته داوران امري درست و بي نقص بود.
عنايت در خصوص داوري هاي صورت گرفته در هفتمين دوره مسابقات ليگ برتر باشگاه هاي ايران گفت: داوران ايراني بسيار خوب عمل کردند و بازي هاي سخت را شجاعانه سوت زدند.
وي افزود: اعتماد ما به داوران جوان نيز پاسخ مثبتي را در پي داشت و اگر اين روند ادامه يابد ما در آسيا نيز حرفهاي بسياري براي گفتن داريم.  


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آزمون و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش