جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1387/03/19 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 3058

 حدادي براي سومين بار رکوردشکني کرد
 خيلي خسته شده ام  

احسان حدادي که خود را براي حضور در رقابت هاي پرتاب ديسک بازي هاي المپيک آماده مي کند، در مسابقه هاي بين المللي استوني بار ديگر رکورد خودش، رکورد ايران و رکورد آسيا را بهبود بخشيد.
 مسابقه هاي بين المللي تالين در کشور استوني روز سه شنبه اي که گذشت برگزار شد و طي آن احسان حدادي قهرمان و رکورددار پرتاب ديسک آسيا براي سومين بار متوالي در فصل جاري رکورد آسيا را شکست. او در حالي که با "گرد کانتر" قهرمان سال 2007 جهان رقابت نزديکي داشت، در نهايت توانست با رکورد 69 متر و 32 سانتي متر به عنوان قهرماني دست پيدا کند.
وي در اين رقابت توانست 20 سانتي متر ديگر رکورد آسيا را بهبود بخشد. پس از او هم دو پرتابگر از کشور استوني عنوان هاي دوم و سوم را کسب کردند.
احسان حدادي در تور اروپايي خود در سه مسابقه ي هلند، آلمان و استوني رکورد آسيا را که به ميزان 67 متر و 95 سانتي متر در اختيار خودش بود، به رکورد 69 متر و 32 سانتي متر رساند.
حدادي که هم اکنون در کشور هلند به سر مي برد در گفت وگو با  ايسنا گفت: وقتي به استوني رسيدم خيلي خسته بودم. به دليل اينکه مسافت زيادي را طي کرديم تا به محل مسابقات رسيديم. من اول وارد کشور ليتواني شدم و از آنجا 300 کيلومتر را با خودرو طي کردم تا اين که به شهر مسابقات رسيدم. فرداي  آن روز هم مسابقه دادم. اين مساله يک کم مرا خسته کرده بود اما، از رکوردي که برجاي گذاشتم، راضي ام.
وي در پايان گفت: در مسابقه هاي اروپايي ام خيلي خسته شده ام. البته نتايج خيلي خوبي کسب کردم اميدوارم بتوانم پس از ورودم به تهران در شرايط مناسبي به تمرين هايم براي حضور در المپيک ادامه دهم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آزمون و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش