جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
دریافت Pdfارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1387/03/30 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3068

  سوپر جام قطعي نيست
 لغو بازي استقلال - پرسپوليس 

با توجه به قهرماني تيم پرسپوليس در مسابقات ليگ برتر وقهرماني استقلال دررقابت هاي جام حذفي باشگاه هاي کشورعلاقه مندان به فوتبال و به ويژه طرفداران دو تيم استقلال و پرسپوليس در انتظار اعلام تاريخ بازي دو تيم در ديدار سوپر جام بودند که در اين ارتباط روز گذشته گفته شد که امکان دارد اين ديدار برگزار نشود.
در اين خصوص عزيز محمدي رييس سازمان ليگ فدراسيون فوتبال گفت: وضعيت برگزاري ديدار سوپر جام بين استقلال و پرسپوليس در جلسه هفته آينده هيات رييسه مشخص مي شود.
وي افزود:درجلسه هفته آ ينده هيات رييسه سازمان ليگ وضعيت را براي بررسي ديدارسوپرجام بين پرسپوليس و استقلال خواهيم سنجيد. نمي توان به صورت قطعي درباره انجام يا عدم برگزاري اين بازي صحبت کرد.
وي درباره ارزيابي اش از پايان فصل فوتبال ايران گفت: به نظرم در اين سال ليگ و جام حذفي با کمترين تاخير به پايان رسيد و به لحاظ کيفيت بازي ها، سطح مسابقات امسال بسيار بالاتر از سال هاي گذشته بود و به هيچ وجه تيم هاي بالاي جدول آرامش نداشتند و اين بر جذابيت بازي ها افزون بود. با اين حال اميدوارم که سال آينده ليگ ايران پويا و با طراوت تر باشد.
محمدي در پاسخ به اين سوال که برگزاري رقابت هاي مقدماتي جام جهاني و ليگ قهرمانان آسيا کار شما را براي برنامه ريزي رقابت هاي ليگ و جام حذفي در سال آينده دشوار نمي کند، گفت: به کميته تيم هاي ملي اعلام کرده ايم که برنامه بازي هاي رسمي و دوستانه تيم ملي تا خرداد را به ما اعلام کنند. هم  چنين ريز برنامه بازي هاي ليگ قهرمانان آسيا را خواهيم گرفت تا بر اساس اين مسابقات برنامه بازي هاي ليگ و حذفي را تنظيم کنيم. اميدواريم که بتوانيم برنامه مناسبي را تنظيم کنيم تا ليگ به موقع آغاز و سر زمان اعلام شده به پايان برسد.
محمدي درباره  درخواست سازمان ليگ براي زير پوشش قرار گرفتن مسابقات دسته يک زير نظر اين سازمان گفت: درخواستمان را ارائه داده ايم و در جلسه آينده هيات رييسه در اين باره تصميم گيري مي شود. ضمن آنکه سقوط سه تيم از ليگ برتر در فصل آينده قطعي شده اما; اين موضوع در جلسه سازمان ليگ به صورت رسمي، قطعي خواهد شد.
وي در پاسخ به اين سوال که آيا باشگاه ها اساسنامه خود را تا10 تير تغيير خواهند داد، گفت: تا به حال چند باشگاه اساسنامه خود را تغيير داده اند و ساير باشگاه ها هم 12 روز ديگر فرصت دارند. ما تا فرصتي که AFC برايمان تعيين کرده زمان داريم اما زمان 10 تير را به خاطر اين به عنوان اولتيماتوم زماني اعلام کرديم که بتوانيم به باشگاه هايي که مشکل دارند براي تغيير اساسنامه شان کمک کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
مرز پرگهر
خبر دانشگاه
اطلاعيه
آگهي هاي روزنامه آفرينش