جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
دریافت Pdfارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1387/03/30 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3068

 «مي خواهم به خانه بروم» به مرحله ساخت موسيقي رسيد  

تله فيلم «مي خواهم به خانه بروم» به کارگرداني سيدمحسن يوسفي دو روز آينده، ضبط موسيقي را شروع خواهد کرد.
 به گزارش  "ايسکانيوز" ، بنابراعلام مهدي شفيعي، تهيه کننده «مي خواهم به خانه بروم» سيدعماد توحيدي به عنوان آهنگساز کارش را با اين تله فيلم آغاز کرده است.
«مي خواهم به خانه بروم» طي زمان تصويربرداري در تهران و جنوب کشور جلوي دوربين بود. سپس به اتاق تدوين رسيد و پس از تکميل اين مرحله، سازها روي تصاوير آن نواخته شد.
تهيه کننده «مي خواهم به خانه بروم» درخصوص وضعيت صداگذاري اين تله فيلم اعلام کرد:« فعلا با چند نفر صداگذار رايزني کرده ايم و در نهايت، قرار بر اين داريم تا پس از ضبط موسيقي، وضعيت صداگذاري را نيز مشخص کنيم.»
تله فيلم «مي خواهم به خانه بروم» احتمالا تا اوايل تير ماه پس از تکميل مراحل فني آماده پخش شود.
«مي خواهم به خانه بروم» داستان شخصي به نام فواد را روايت مي کند; وي به جرم قتل عمد برادر زنش زنداني شده است و اکنون پس از چهارده سال که از زندان آزاد گشته...
قاسم زارع، عزت الله مهرآوران، مينا نوروزي و صالح ميرزاآقايي ساير بازيگران اين تله فيلم هستند که طي اين مدت، مقابل دوربين ايفاي نقش کرده اند.
عوامل پشت دوربين نيز عبارتند از: سعيد پوراسماعيلي(تصويربردار)، عليرضا بختيان(مدير توليد)، امير بنايي(طراح صحنه و لباس)، محسن دارسنج(طراح گريم) و علي حسن پور(برنامه ريز و دستيار کارگردان).
تله فيلم «مي خواهم به خانه بروم» توسط مهدي شفيعي در مرکز سيما فيلم تهيه مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
مرز پرگهر
خبر دانشگاه
اطلاعيه
آگهي هاي روزنامه آفرينش