جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1387/06/09 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3123

  با فيلمنامه فرهاد توحيدي و بازي فريبرز عرب نيا
  «مانگرو» به مرحله نمايش رسيد  

نسخه نهايي تله فيلم «مانگرو» به کارگرداني مهدي صباغ زاده و تهيه کنندگي حسين طاهري پس از تحويل به سيما فيلم به مرحله نمايش رسيده است .
به گزارش آفرينش ،اين تله فيلم براساس فيلمنامه اي از فرهاد توحيدي جلوي دوربين رفته است.
عنوان «مانگرو» از يک گياه دريايي گرفته شده; گياهي که با وضعيت جزر و مد تغيير شکل مي دهد. اين گياه در مرداب ها و حواشي خليج فارس رشد مي کند.
فرهاد توحيدي نويسنده فيلمنامه اين تله فيلم، عنوان چنين گياهي را براي فيلمي انتخاب کرده است که شخصيت اصلي فيلمنامه يک سرگرد نيروي انتظامي است و مورد سو»تفاهم اطرافيانش قرار مي گيرد.
در خلاصه داستان «مانگرو» آمده است: سرگرد نبوي، در حالي که درون يک باند قاچاقچيان مواد مخدر نفوذ کرده است، دستگير مي شود و عنوان مي کند که از نيروهاي پليس است ولي هيچ مدرکي دال برحضور وي در نيروي انتظامي موجود نيست، تا اين که...
مهدي صباغ زاده «مانگرو» را در تهران، بندرعباس و جزيره قشم جلوي دوربين برده است، پس از اتمام تصويربرداري نيز حسين غضنفري مسووليت تدوين اين تله فيلم را به عهده گرفت تا پس از پايان تدوين، آرش اسحاقي با صداگذاري و ميکس، آن را آماده پخش کند.
فريبرز عرب نيا، عبدالرضا اکبري، جهانگير الماسي، مينا نوروزي، رامتين خداپناهي و ميرمحمد تجدد در اين تله فيلم ايفاي نقش کرده اند.
در پشت دوربين «مانگرو» نيز غلامرضا آزادي به عنوان مدير تصويربرداري ايستاده بود. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
خبر و دانشگاه
آزمون و سنجش
آگهي هاي روزنامه آفرينش