جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1387/06/09 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3123

 بازيگر "جيمز باند" مي خواهد بازيگري را کنار بگذارد  

 "سر شان کانري" افسانه هاليوود و بازيگر "جيمز باند" به دنبال يک شغل جديد پس از بازگشت به حرفه بازيگري اش است اما او هيچ نظري درباره اينکه اين شغل چه چيزي مي تواند باشد، ندارد .
 به گزارش "ايسکانيوز" به نقل از هاليوود ريپورترز; ستاره "جيمز باند" پس از بازي در فيلم "اتحاديه مردان شگفت انگيز" در سال 2003 ديگر در هيچ نقشي بازي نکرد .
بر اساس اين گزارش هم اکنون "سر شان کانري" مي خواهد که مسير زندگي خود را تغيير دهد زيرا او احساس مي کند به همه آنچه که در زندگي خود مي خواسته، دست نيافته است .  وي در سخنراني اي به مناسبت انتشار خودزندگينامه اش با نام "اسکاتلندي بودن" گفت: از زماني که تصميم گرفتم تا ديگر در هيچ فيلمي بازي نکنم مسير زندگي ام تغيير کرده است. من احساس مي کنم که نيازي براي آشپزي کردن وجود دارد. تاکنون نمي دانم که اين چه نيازي است . اين گزارش مي افزايد: شان کانري بازيگر اسکاتلندي هاليوود تا به حال جوايز زيادي از جمله جايزه آکادمي اسکار، جايزه بافتا و گلدن گلوب را از آن خود کرده است .  شان کانري را بيشتر به خاطر بازي در نقش «جيمز باند» در هفت فيلم باند مي شناسند. شان کانري همچنين در ژوئيه سال 2000 توسط ملکه اليزابت دوم بريتانيا نشان شواليه دريافت کرد و لقب «سر» گرفت .  "سر شان کانري" همچنين به خاطر لحجه اسکاتلندي اش در فيلم ها معروف است و خودزندگي نامه وي نيز به زواياي مختلف زندگي در اسکاتلند مي پردازد .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
خبر و دانشگاه
آزمون و سنجش
آگهي هاي روزنامه آفرينش