جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1387/06/09 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3123

  رييس مجمع نمايندگان آذربايجان شرقي :
 اگر دانشگاه آزاد اسلامي نبود کشور با مشکلات آموزشي زيادي مواجه مي شد  

 رييس مجمع نمايندگان آذربايجان شرقي در مجلس شوراي اسلامي گفت :اگر دانشگاه آزاد اسلامي نبود قطعا اين کشور و جوانان آن با مشکلات آموزشي زيادي روبرو مي شدند.
 دکتر مسعود پزشکيان ضمن بازديد از امکانات دانشگاه آزاد اسلامي تبريز افزود :اگر دانشگاه آزاد اسلامي تاسيس نمي شد کشور اين پشتوانه قوي را از دست مي داد .
نماينده مردم تبريز در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به دغدغه ها و مشکلاتي که در بدو تاسيس اين دانشگاه وجود داشت تاکيد کرد :امروز بعد از 25 سال فعاليت مفيد اين دانشگاه ، زير سوال بردن آن منصفانه نيست.
وزير سابق بهداشت ،درمان و آموزش پزشکي با اعلام رضايت از امکانات دانشگاه آزاد تبريزو کافي بودن فضاي آن تصريح کرد:دانشگاه آزاد اسلامي در جذب نيرو ،جلوگيري از فرار مغز ها و خروج سرمايه هاي مادي و معنوي کشور ،تثبيت نيروهاي جوان و توانمند نمودن آنها ،نقش بسزايي داشته است .
دکتر پزشکيان با استقبال از برنامه کيفي سازي اين دانشگاه گفت :با تهيه برنامه هاي راهبردي و پرداختن به تحقيقات کاربردي و کيفيت بخشي در امور آموزشي، پژوهشي و فرهنگي و رعايت استاندارد ها ،اين دانشگاه قطعا در سطح منطقه و جهان جايگاه شايسته اي خواهد يافت.
پيش از صحبت هاي رييس مجمع نمايندگان آذربايجان شرقي در مجلس شوراي اسلامي ،دکتر جوانپور رييس دانشگاه                                      آزاد اسلامي تبريز گزارشي از روند برنامه هاي اين دانشگاه ارائه داد و گفت: در دهه سوم فعاليت اين دانشگاه اصل به کيفيت بخشي و پرداختن به تحصيلات تکميلي و تاسيس رشته هاي ميان رشته اي خواهد بود . 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
خبر و دانشگاه
آزمون و سنجش
آگهي هاي روزنامه آفرينش