جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1387/06/30 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3141

 اخبار کوتاه 

با ارسال نمابري به فيفا،
مسعود مرادي از داوري کناره گيري کرد

مسعود مرادي با ارسال نمابري به فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) از کانديداتوري قضاوت در رقابت هاي جام جهاني 2010 انصراف داد.
گفتني است مرادي پس از قضاوت ديدار تيم هاي القادسيه کويت و اوراواردز ژاپن در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا با ارسال نمابري به فدراسيون جهاني فوتبال از کانديداتوري قضاوت در رقابت هاي جام جهاني انصراف داد. همچنين مرادي از حضور در ادامه رقابت هاي ليگ برتر فوتبال ايران نيز کناره گيري کرد. در اين راستااعتراض هاي صورت گرفته پس ازبازي تيم هاي پرسپوليس و مس کرمان،تهديدات صورت گرفته عليه اين داور و انتقادات برخي کارشناسان داوري عامل اين تصميم اعلام شده است.اين در حالي است که مرادي براي شرکت درآخرين دوره  انتخابي داوران جام جهاني  عازم سوئيس مي شود تا انصراف خود را نيز به صورت کتبي به فيفا اعلام کند.

درگيري لفظي شديد پيرواني با کادر فني مقاومت

غلامحسين پيرواني سرمربي تيم فوتبال مقاومت سپاسي پس از اين که تيمش در لحظات پاياني بازي پيروزي را با تساوي عوض کرد، گفت: پيش از دريافت گل دو موقعيت تک به تک داشتيم که استفاده نکرديم، به هر حال هميشه گفته اند تيمي که گل نزند گل مي خورد.
به گزارش ايسنا پيرواني که به شدت از نتيجه بازي ناراضي بود، ادامه داد: ما از موقعيت هاي بهتري براي گل زني برخوردار بوديم و مهاجمان بايد کمال استفاده را از موقعيت ها مي بردند که متاسفانه اين گونه نشد. دردقايق پاياني بايد تعويضي را انجام مي دادم تا بازي را آرام کنم که متاسفانه اين گونه نشد و از تعويضي که رخ نداد ناراحت هستم.
وي در خصوص نور ورزشگاه گفت: هر چه ما بگوئيم بي اثر است، پس بهتر که چيزي نگوييم!
لازم به ذکر است، مقاومت سپاسي در دقايق پاياني بازي قصد تعويض و ورود بازيکن شماره 15 به زمين را داشت، اما در ليست تنظيمي 18 نفره اين تيم شماره 15 قرار نداشت که اين امر موجب درگيري لفظي شديد پيرواني و کادر فني اين تيم شد.
 
پرويز مظلومي سرمربي تيم فوتبال مس کرمان:
ماقهرمان ليگ برترمي شويم

پرويز مظلومي پس از سومين پيروزي متوالي تيمش مقابل پاس همدان گفت: همانطور که انتظار داشتم بازي با پاس همدان نفس گير و سنگين بود، ما با تيم بسته اي بازي مي کرديم که چشم به ضد حملات داشت. البته مس در همان نيمه نخست مي توانست کار حريف را تمام کند اما، موقعيت هايمان تبديل به گل نشد تا با زدن دو گل در نيمه دوم حريف را شکست دهيم.
وي افزود: در نيمه دوم نقاط ضعف پاس را شناسايي کرديم و از همان نقطه دو گل به ثمر رسانديم، بازيکنان مس نيز زحمت بسياري کشيدند و نشان دادند که برخلاف برخي اظهارنظرها دچار غرور نشده اند و با تجربه خود مي توانند نتيجه بگيرند.
وي ادامه داد: از روز نخست کارم در مس کرمان اعلام کردم که اين تيم توانايي بالايي دارد اما، هنوز به آنچه که مي خواهم دست نيافته ايم، با گذشت زمان بازيکنان توانايي هاي خود را بيشتر نشان مي دهند. وي ادامه داد:مس مي تواند مدعي قهرماني و حتي قهرمان ليگ هشتم باشد،درهفته هاي نخست زماني که مشکلات تيم را مي گفتم،عده اي عنوان کردند که بهانه مي گيرم اما، مشخص شد که آن حرف ها بهانه نبوده است و با آن که معتقد بودم مس واقعي از هفته ششم خود رانشان مي دهد، بازحمات بازيکنان روند مثبت تيم از هفته  چهارم آغاز شد.
وي در ادامه با اشاره به ديدار آينده اين تيم مقابل برق شيراز گفت: برق تيم بسيار خوبي است که در اين فصل عملکرد قدرتمندي داشته است و اگر بتوانيم مقابل اين تيم نتيجه کسب کنيم يک گام بسيار بلند به سوي موفقيت برداشته ايم.
 
مجيد جلالي سرمربي تيم فوتبال فولاد:
به آينده اميدوار شدم

مجيد جلالي سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان درخصوص بازي مقابل ابومسلم گفت: در نيمه دوم در برابر ابومسلم مشهد پرفشار ظاهر شديم، به طوريکه تيم ما صاحب چندين موقعيت گل شد که براثر بدشانسي و درخشش دروازه بان حريف از دست رفت.اين امر ناشي از تغييراتي بود که در اين نيمه در تيم فولاد صورت گرفت.
وي اضافه کرد: اين بازي و مسابقه هفته قبل در شيراز نشان دادکه تيم فولاد در روند روبه رشد و آمادگي جسماني قرار گرفته است. اين وضعيت مرا به آينده اميدوار کرد به طوريکه در بازيهاي بعدي بهتر از اين ظاهرخواهيم شد.
وي درادامه به علل نتيجه گرفتن بهترتيم هاي خوزستاني در خارج از خانه ازجمله فولاد خوزستان اشاره کرد و گفت: دليل اين امر برخورد نه چندان مناسب تماشاگران و توقع بيش از حد آنان از تيم هاي خوزستاني است. اين مساله روي بازيکني که در زمين مشغول بازي است تاثير منفي گذاشته و مانع از ارائه يک بازي خوب از سوي آنان مي شود. سال گذشته که در استقلال اهواز بودم اين مساله وجود داشت و تيم نفت آبادان هم درخانه از همين موضوع ضربه خورد.
 
مرفاوي به جاي قلعه نوعي حرف زد
برکناري فتح الله زاده تاثيري نداشت

اميرقلعه نوعي با وجود برتري شش بر صفر تيم استقلال تهران مقابل استقلال اهواز حاضر به گفت وگو با خبرنگاران نشد و سوالات خبرنگاران درباره  اين ديدار و همچنين تغييرات مديريتي در باشگاه استقلال را بي پاسخ گذاشت. به جاي اميرقلعه نوعي صمد مرفاوي در نشست خبري حاضر شد.
مرفاوي در نشست خبري به خبرنگاران گفت: تيم استقلال شرايط خوبي را پيدا کرده است و توانستيم نتيجه  زحمات و تمرينات خود را بگيريم. البته بازيکنان استقلال در هفته هاي پيش نيز تلاش خود را انجام مي دادند و خيلي هم تلاش مي کردند تيم استقلال دربازي هاي قبلي نيزمستحق شکست نبود. با اين حال هرچه بازيکنان کوشش مي کردند،فرصت هايمان تبديل به گل نمي شد.اماخوشبختانه درمقابل استقلال اهوازازفرصت هايمان به بهترين نحو استفاده کرديم و توانستيم به اين پيروزي پرگل دست پيدا کنيم. وي درباره  تاثير خبربرکناري فتح الله زاده براين نتيجه نيز گفت:اين خبر هيچ تاثيري نداشته است. ما از فتح الله زاده تشکر مي کنيم چرا که تيم خوبي را بسته است و نتيجه بازي مقابل استقلال اهواز نيز حاصل کار او بود.وي افزود:با اين حال ما به مسايل مديريتي کاري نداريم و تمرکزمان تنها برروي بازي هاي استقلال است.برکناري مديرعامل به ما ارتباطي ندارد و اين مسايلي است که بايد در سطح مديريتي حل و فصل شود. وي ادامه داد: استقلال بايد از بحران خارج مي شد که خوشبختانه با نتيجه  خوبي که گرفتيم توانستيم اين کار را انجام دهيم. وي درباره تيم استقلال اهواز نيز گفت:درست است که حريف ما شش گل دريافت کرد اما، نمي توان گفت استقلال اهواز تيم ضعيفي است. بلکه بازيکنان ما خوب بودند و معتقدم بازيکنان ما از لحظه ورود به زمين مي خواستند پيروز شوند و براي اين کار تلاش کردند.تيم ما فعل خواستن را صرف کرد و توانستيم اين نتيجه را بدست آوريم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
دريچه هنر
اقتصاد و بازار
خبر و دانشگاه
آزمون و سجش
آگهي هاي روزنامه آفرينش