جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
دریافت Pdfارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1387/07/14 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 3151

 زنگ آفرينش 

 با شماره تلفن        88909727 
آماده دريافت و انعکاس نظرات ، پيشنهادات و انتقادات شما عزيزان ميباشد .

 چرا بايد گردشگران از سفر خود به گيلان پشيمان شوند ؟

توليد انبوه خودرو از يک طرف واردات خودرو از طرفي ديگر ما  را به جايي رسانده که در همه شهر هاي ايران علي الخصوص گيلان شهر رشت و بندر انزلي مشکل ترافيک مثال زدني مي باشد مسئولين وزارت راه و شورا هاي شهر هم در مقابل انبوه خودرو هاي مختلف غافلگير شده اند شهروندي مي گفت : وقتي که دو روز تعطيل مي شود ما در ترافيک محاصره مي شويم که البته ترافيک شهر هاي رشت و انزلي ديگر بيداد مي کند تا حدي که خيابانها و کمر بنديها هم در بعضي مواقع قفل مي شود و مدت بسته شدن جاده ها و خيابان ها حتي به 24 ساعت هم رسيده است که مسافران يا گردشگران عزيز در استان گيلان در ترافيک قرار گرفته اند و اين خاطرات تلخ باعث مي شود تا اينکه گردشگران را از سفر به گيلان سرسبز پشيمان کند . جا دارد همانطوري که دولت در فکر منافع خود در خصوص توليد و واردات خودرو مي باشد قدري هم به فکر رفاه حال مردم  باشند .
رشت - سيد اکبر خوشحال

چرا عيدي ، عيد فطر شامل همه نشد ؟

اخيرا خبري مبني بر پرداخت 50 هزار تومان عيدي به کارکنان سازماني در مطبوعات خواندم ، مي خواستم از دست اندر کاران سوال کنم که چرا اين عيدي شامل همه حقوق بگيران نشد .
تهران - رمضاني

تبديل پارک به مجتمع مسکوني جفا به مردم تهران نيست ؟

در يکي از مناطق شهرداري تهران شاهد قطع در ختان و تخريب فضاي سبز و تبديل آن به مجتمع مسکوني هستيم که اين امر به آلودگي هوا و غير قابل زيست کردن تهران مي انجامد ، سوال اينجاست که آيا اين اقدام جفا به مردم تهران نيست مگر از آلودگي هواي تهران بي خبريد که چنين کاري مي کنيد ، توليد ثروت هم بايد قانونمند باشد نه بي ضابطه .
تهران - زين الدين

اهالي روستاي کلا چاه دوم خمام هنوز هم تشنه اند !

آب شرب بهداشتي در منطقه روستاي کلا چاه خمام وجود ندارد اهالي اين ديار مي گويند آيا اين حق است که ما بعد از 30 سال از پيروزي انقلاب شکوهمند هنوز آب خوردن نداشته باشيم اين در شرايطي است که در همه ميادين انقلاب  حضور پر رنگ داشته ايم .
رضا خادم يکي از جانبازان جنگ تحميلي ساکن روستاي کلاچاه مي گويد ما از خيلي امکانات  رفاهي محروميم نه تنها آب نداريم بلکه از گاز هم محروم هستيم و از طرفي سيلندر گاز هم به اينجا نمي رسد و بناچار گاز مايع را بايد 10 برابر خريداري کنيم .
خمام در خشکبيجار قرار دارد داراي 500 خانوار ، 2000 نفر جمعيت و 7 شهيد و 20 جانباز مي باشد و 2000 متر هم زمين به آب و فاضلاب روستايي اهدا کرده اند اما با اين اوصاف هنوز هم که هنوز است  از آب خوردن خبري نيست .
رشت - سيد اکبر خوشحال


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
دريچه هنر
اقتصاد و بازار
خبر و دانشگاه
اطلاعيه