جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
دریافت Pdfارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1385/05/25 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران نسخه شماره 2556

  دانشگاه صنعت نفت دانشجوي بورسيه مي پذيرد 

 دانشگاه صنعت نفت در رشته هاي دريايي دانشجوي بورسيه مي پذيرد.
به گزارش ايسنا موسسه بين المللي دريانوردي آفرين با همکاري دانشگاه صنعت نفت براي تکميل کادر دريايي کشتي  هاي بازرگاني و براساس مجوز سازمان بنادر و کشتيراني براي سال تحصيلي 85 دوره هاي بلند مدت دريانوردي به صورت بورسيه برگزار مي کند.
داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در کنکور سراسري و يا دارا بودن حداقل گواهي ديپلم و دوره پيش دانشگاهي در رشته هاي رياضي و علوم تجربي با حداقل معدل 14 و هنرستان هاي دريايي با حداقل معدل 15،  دارا بودن سلامت جسم و روان، نداشتن کوررنگي مطابق با مقررات سازمان بنادر و کشتيراني و اخذ کارت سلامت از آن سازمان پس از قبولي در مصاحبه، آشنايي به زبان انگليسي، حداکثر سن 23 سال تمام قبولي در مصاحبه حضوري و امکان ارايه وثيقه ملکي تا سقف بيست ميليون تومان پس از اعلام اسامي قبول شدگان برخي از شرايط پذيرش در اين دوره هاست.
شايان ذکر است که به فارغ التحصيلان پس از موفقيت در دوره پايان نامه افسر دومي عرشه و افسرسوم مهندس موتور از دانشگاه صنعت نفت اعطا مي شود. همچنين فارغ التحصيلان پس از موفقيت در دوره مزبور به منظور شرکت در آزمونهاي شايستگي به سازمان بنادر و کشتيراني جهت اخذ گواهينامه الزامي شايستگي بين المللي معرفي مي شوند.
شايان ذکر است که دوره تحصيل به صورت شبانه روزي در مجتمع آموزشي علوم دريايي دانشگاه صنعت نفت در محمودآباد است.
بر اساس اين گزارش مدت دوره حدود سه سال بدون احتساب کارورزي در درياست و کارورزي در دريا جهت اخذ مدرک شايستگي الزامي است، همچنين پذيرفته شدگان از تسهيلات خوابگاهي، سه وعده غذا و دريافت هزينه آموزش هاي تکميلي تخصصي بهره مند مي شوند.
گفتني است، موسسه بين المللي دريانوردي آفرين به عنوان موسسه بورس کننده تحصيلي و دانشگاه صنعت نفت به عنوان موسسه آموزش دهنده هيچ گونه تعهد استخدام در قبال پذيرفته شدگان ندارند. همچنين در صورت تمايل فارغ التحصيلان، امکان ارتقاي علمي و تخصصي در سطوح مختلف مديريت دريايي در داخل و خارج از کشور ميسر است.
گفتني است، خلاصه سوابق تحصيلي و زندگي، فتوکپي تاييد شده مدارک تحصيلي، دو قطعه عکس و فتوکپي شناسنامه، از مدارک لازم براي ثبت نام است.
متقاضيان بايد مدارک خود را از 25 مرداد تا 25 شهريور به وسيله پست به آدرس مجتمع آموزشي علوم دريايي دانشگاه صنعت نفت ارسال کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان