جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1387/08/18 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3179

  پائولو روبرتو دي کارمو مهاجم برزيلي تيم فوتبال پرسپوليس :
  در واسکودوگاما با روماريو همبازي بودم  

 پائولو روبرتو دي کارمو مهاجم برزيلي تيم فوتبال پرسپوليس تهران در مورد ابهام در وضعيت دو باشگاه قبلي خود  در گفت و گو با  فارس  گفت :
 در تيم دسته اولي واسکودوگاما با روماريو همبازي بودم و متاسفانه در يک برنامه تلويزيوني حقيقت در مورد من گفته نشد.
 وي افزود :  در قرار داد من با باشگاه هاي قبلي هيچ مشکلي وجود ندارد. در برنامه تلويزيوني حقيقت گفته نشد و مجري اين برنامه مطالبي را سند تلقي مي کرد که اطلاعات کافي در مورد آنها نداشت. سه سال در واسکودوگاما بازي کردم تيمي که در آن روماريو هم حضور داشت و همه چيز واضح و روشن است.
وي افزود: در تيم خود بهترين بازيکن بوده و کسي نمي تواند بگويد که من بازيکن حرفه اي نيستم. از 18 تا 20 سالگي عضو اين تيم بوده ام، سپس با تيم سنه قرار داد بستم. اين تيم نيز از تيم  هاي بزرگ و حرفه اي برزيل است و در دسته اول اين کشور حضور دارد.
وي ادامه داد: در واسکودوگاما مربي من سرژيو کازمي يکي از حرفه اي ترين و مشهور ترين مربيان برزيل بود و آنها که فوتبال اين کشور بزرگ را مي شناسند به اين مربي احترام مي گذارند. 5 گل در آن تيم به ثمر رساندم و هميشه در اوج بودم.
اين بازيکن در مورد وکيل کره اي خود گفت: من توسط اين وکيل به پرسپوليس نيامدم و باشگاه پرسپوليس مرا به صورت مستقيم از تيم سنه قرض گرفت. در ثاني تاکيد مي کنم که ارتباط خاصي بين افشين قطبي و وکيل کره اي من وجود ندارد. وکيل من قصد داشت مقدمات انتقالم را به کره در يک باشگاه بسيار خوب و معروف که لزومي ندارد جزئيات آن را افشا کنم فراهم کند; اما همزمان به نظرم پيشنهاد پرسپوليس بهتر آمد و راهي ايران شدم. ارتباطي در اين ميان وجود نداشت تا کساني نقش دلال را بازي کنند. من خود انتخاب کردم و از انتخاب خود نيز هرگز پشيمان نيستم.
وي در خصوص فقدان مدارک کافي براي اثبات ادعاهاي خود گفت: چرا تصور مي کنيد يک بازيکن بايد همه مدارک زندگيش را با خود حمل کند؟ من به صورت قرضي به اينجا آمده ام و قرار نيست بيوگرافي من به صورت پرونده در باشگاه پرسپوليس بايگاني شود. اگر مي خواهيد همه چيز را بدانيد مي توانيد با باشگاه سنه در برزيل تماس بگيرد و اگر آنها صلاح بدانند کليه مدارک را براي شما ارسال خواهند کرد. چيزي براي پنهان کاري وجود ندارد.
مهاجم برزيلي پرسپوليس در پايان در مورد آمار ارائه شده از عملکرد وي در برنامه تلويزيوني گفت: در برزيل فوتبال به صورت ايالتي برگزار مي شود و وجود مناطق A، B و C ربطي به درجه بندي سطح بازي ها ندارد. به عنوان مثال يک تيم مي تواند از ايالت پالميراس به مراحل پاياني صعود کند و يک تيم از ايالت سائوپائولو. اين بدان معني نيست که يک ايالت فوتبال سطح پايين تري دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
خبر و دانشگاه
آزمون و سنجش
آگهي هاي روزنامه آفرينش