جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1385/05/29 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران نسخه شماره 2559

  ورزش در دانشگاه ها
 مشهد فاتح فوتسال دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي ايران  

هشتمين دوره رقابت هاي فوتسال دانشجويان پسر مناطق يازدهگانه دانشگاه آزاد اسلامي کشورمان با درخشش و قهرماني مشهد به کار خود پايان داد .
در اين رقابت ها که در مجموعه ورزشي دانشگاه آزاد شهرکرد به پايان رسيد ، در فينال مشهد در پايان وقت قانوني برابر تيم قدرتمند ميزبان به تساوي يک بر يک دست يافت اما در ضربات پنالتي با نتيجه 4 بر يک پيروز شد و جام قهرماني را در آغوش کشيد .
در ديدار رده بندي نيز بوشهر در يک ديدار جذاب و پرگل توانست مازندران را 4 بر 2 شکست داده و بر سکوي سوم جاي گيرد .
در پايان مجتبي احمدي از شهرکرد با 12 گل زده از سوي کميته فني بعنوان آقاي گل بازي ها و عارف شيني ملي پوش بزرگسالان کشور از دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد بعنوان فني ترين بازيکن اين دوره معرفي شدند . همچنين نصرا... سمعيان و موعود بنيادي فر داور درجه يک فوتسال هر دو از شهرکرد بعنوان بهترين مربي و داور انتخاب شدند .

تهران فاتح مسابقات دووميداني دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي
يازدهمين دوره پيکارهاي دووميداني دانشجويان پسر دانشگاه آزاد اسلامي کشورمان را ورزشکاران تهراني از آن خود کردند .
به گزارش روابط عمومي اداره کل تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي ، در اين دوره از بازي ها تهران با کسب مجموع 7 مدال طلا ، 4 نقره و 2 برنز بر سکوي قهرماني جاي گرفت . دانشگاه آزاد اسلامي گيلان و استان مرکزي به ترتيب دوم و سوم شدند .
در ماده هاي مختلف برگزار شده اين نتايج حاصل شد :
قادر علي زاده از آذربايجان شرقي مدال طلا پرش طول و سه گام را بدست آورد ، در 500 و 800 متر حسين حاجي  يوسفي از تهران قهرمان شد . در 5000 متر عيسي قديمي از تهران به مقام نخست رسيد ، در 400 متر وحيد يزداني نژاد و در دو 110 متر با مانع حميدرضا کاظمي هر دو از تهران مدال طلا را به گردن آويختند . در دوي 14 در 100 متر امدادي ميزبان بازي ها قهرمان شد . در 100 متر حسين قوامي دانشگاه آزاد رشت با پيشي گرفتن از تمامي رقبا قهرمان شد . در دوي 100 در 4 متر امدادي تيم تهران بار ديگر طلا گرفت . در پرتاب نيزه رضا ياراحمدي از دانشگاه آزاد اراک قهرمان شد .
در پرتاب ديسک و وزنه حسن ايماني از دانشگاه آزاد خراسان و محمد دوستي از دانشگاه آزاد رشت اول شدند . در دو 200 متر علي دهقاني از تهران به نشان طلا دست يافت و بالاخره در پرش ارتفاع فرشيد ميرزاعليان از اصفهان قهرمان شد .
 
برگزاري مسابقات هندبال در خوراسگان اصفهان
يازدهمين دوره رقابت هاي سراسري هندبال دانشجويان پسر مناطق يازدهگانه دانشگاه آزاد اسلامي کشورمان در مجموعه ورزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان اصفهان برگزار مي شود .
به گزارش روابط عمومي اداره کل تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي اين دوره از بازي ها از صبح روز يکشنبه 29 مرداد ماه با حضور منتخبين مناطق يازدهگانه سراسر کشور برگزار مي شود .


نسخه چاپي ارسال به دوستان