جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1388/05/07 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 3374

  ناصر حجازي سرمربي سابق استقلال:
 چشم ديدن مراندارند 

 ناصر حجازي سرمربي سابق استقلال که چندي پيش از فعاليت قريب الوقوع خود در يکي از ليگ هاي خارجي خبر داده بود، مدعي است که عده اي دوست ندارند وي در کارش موفق شود.
وي در اين خصوص گفت:من از يک تيم مطرح خارجي پيشنهاد دارم اما ترجيح مي دهم تا قبل از قطعي شدن فعاليتم در اين تيم راجع به آن صحبتي نداشته باشم.
حجازي که در مصاحبه هاي قبلي اش از اين ترانسفر به عنوان عجيب خبري نام برده بود، در خصوص زمان پيوستن به اين تيم خارجي تاکيد کرد: ظرف 4، 5 روز آينده تکليف مشخص خواهد شد. من فعلا قصد ندارم توضيح ديگري بدهم. اما مطمئن باشيد هر وقت قراردادم با اين باشگاه را به امضا رساندم، به رسانه هاي داخلي خبر مي دهم.
وي دليل پنهان کردن نام اين تيم را بدخواهي عده اي خواند که مدت ها است به دنبال تخريب وي هستند.حجازي دراين باره گفت: عده اي در داخل نمي خواهند ناصر حجازي موفق شود اينجا که به من کار نمي دهند. بنابراين بدون هيچ مشکلي کارم را در خارج از ايران دنبال مي کنم. اما به دليل اينکه بدخواهان برايم در خصوص پيوستن به اين تيم خارجي هم مشکل ايجاد نکنند نام اين تيم را نمي برم.
وي که چند وقت پيش گفته بود تا يک سال قبل کسي واعظي آشتياني را نمي شناخت، در واکنش به بيانيه اين باشگاه که تصريح کرد:در بيانيه اي که باشگاه استقلال منتشر کرد اسمي از من برده نشده بود. اگر اسم مي بردند حتما جواب شان را مي دادم. اما چون نامي از من برده نشده نيازي نمي بينم که درباره اين بيانيه حرف بزنم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان