جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1389/01/31 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (سه شنبه) (ميلاد حضرت زينب (ع) و روز پرستار مبارك باد) نسخه شماره 3575

  فرماندار رباط کريم :
 کار مضاعف بدون امنيت مضاعف ميسر نيست 

 رباط کريم - خبرنگارآفرينش
 فرماندار شهرستان رباط کريم گفت :کار و خدمت مضاعف ، بدون امنيت مضاعف ميسر نيست .
به گزارش خبرنگار ما از رباط کريم ، حسين کاشاني پور درمراسم  رژه  روز ارتش جمهوري اسلامي ; باگراميداشت ياد شهيدان انقلاب و دفاع مقدس  اظهار داشت : ارتش با برگزاري اين مراسم باشکوه ;سربازي خود را در پيشگاه ملت ، امام زمان و نايب برحقش مقام معظم رهبري به نمايش مي گذارد تا جهانيان بدانند مردم ايران ; چنين فرزندان برومند و آماد ه اي براي دفاع و حفظ کيان انقلاب و کشور دارند .
وي افزود : ايران اسلامي با اقتدار اهداف بلند خود را پي مي گيرد و پيشرفت ها را يکي پس از ديگري  به دست مي آورد که همه اينها به واسطه حضور پر قدرات ارتش و نيروهاي مسلح ماست .
وي با بيان اينکه دشمنان به روش هاي مختلف سعي در تهديد ملت سلحشور ايران دارند ، اضافه کرد : اگر اين همه رشد و توسعه در کشور اتفاق مي افتد ، در پرتو امنيتي است که در جمهوري اسلامي برقرار است و اين امنيت ، از همه جاي دنيا در ايران ملموس تر و پايدارتر است .
فرماندار رباط کريم با اشاره به توانمندي ها و افتخارات ارتش جمهوري اسلامي ايران  ، تصريح کرد : اگر امروز ارتش اين گونه قدرتمند در صحنه ها حاضر مي شود ; به دليل قرار گرفتن در ذيل حکومت الهي و ولايي است و استکبار جهاني به رغم همه توطئه ها ،توان مقابله با ما را ندارد .
به گفته اين مقام مسوول ; زماني بيگانگان بر ارتش ما حکم مي راندند و نيروهاي مسلح از خود هيچ اختياري نداشتند ، اما پيکره ارتش را نيروهاي مسلمان  تشکيل مي دادند و با لبيک به فرمان امام راحل و همراهي با ملت ، باعث سقوط رژيم شاهنشاهي شد .
کاشاني پور با ياد آوري رشادت ها و جانفشاني ها ي  نيروهاي سه گانه ارتش در 8 سال جنگ تحميلي ; ادامه داد :ارتش پس از پيروزي انقلاب ، همه توطئه هارا نقش برآب کرد و در دوران دفاع مقدس که تمام دنياي کفر و استکبار در مقابل ما صف آرايي نمودند ; با اتحاد و عزم راسخ ارتش و سپاه  ، ملت ايران از اين آزمون سربلند بيرون آمد .
نماينده عالي دولت در شهرستان رباط کريم در ادامه سخنانش ،  به تهديدات اخير دشمنان به ويژه رييس جمهور آمريکا عليه نظام اسلامي اشاره کرد و اذعان نمود:هم اکنون هيچ کس جرات نگاه چپ و نزديک شدن به مرزهاي ميهن ما را ندارد و آنها با درسي که از گذشته گرفته اند ،ديگر چنين توان و شهامتي ندارند .
وي همچنين گفت : ما هرچه داريم از شهدا داريم و مديون ايثارگري هاي جانبازان و آزادگان هستيم و اگر امروز در اوج قله هاي افتخار و عزت قرار داريم ، به خاطر همين فداکاري ها و رشادت هاست .
کاشاني پور با بيان پيشرفت هاي تسليحاتي و دفاعي جمهوري اسلامي ; ادامه داد :امکانات نظامي ايران مانند قايق هاي پرنده ، توپ ها و تانکهايي که ارتش  در داخل ساخته است ; پيشرفته تر از تجهيزات کشورهاي بيگانه و دشمنان است .
وي تاکيد کرد : آن چيزي که دشمنان را مي ترساند ; اسلحه نيست ; بلکه آمادگي و ايمان ملت و پيروي ارتش  و سپاه از ولايت معظم فقيه است . وي خطاب به سران دولتهاي استکباري به ويژه رييس جمهور جنگ طلب آمريکا گفت : بزرگتر از اوباما هم براي اين ملت آگاه رجز خواني کردند اما عرصه را باختندچون اين کشور و مردم با توکل به  خداي متعال توکل ;از هيچ  دشمني نمي هراسند .
فرماندار رباط کريم  خاطرنشان ساخت : همه باهم و با اطاعت  از رهبري   از منافع و حقوق ملت دفاع مي کنيم و اين نظام را به دست امام زمان عج خواهيم سپرد .وي مردم را دوستدار خدمتگزاران و فرزندان ارتشي و سپاهي خود دانست و افزود : اگر بخواهيم در سال همت مضاعف و کار مضاعف ; خدمت بيشتري انجام دهيم ، نيازمند امنيت مضاعف هستيم و اين امر بدون  حضور نيروهاي انتظامي و نظامي ميسر نيست . حسين کاشاني پور در پايان اظهاراتش در رژه روز ارتش در شهرستان رباط  کريم  تصريح نمود : افق هاي روشني در پيش است و ايران اسلامي به مدد دولت خدمتگزار و ارتش سپاه و همراهي مردم هميشه در صحنه ;گام هاي بلند خود را به سوي خودکفايي و پيشرفت و عظمت و تحقق چشم انداز توسعه کشور بردارد. در پايان سخنراني فرماندار يگانهاي نمونه از لشگر 23 تکاور ، توپخانه، بسيج و نيروز انتظامي از مقابل جايگاه رژه رفتند .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه