جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1389/01/31 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (سه شنبه) (ميلاد حضرت زينب (ع) و روز پرستار مبارك باد) نسخه شماره 3575

 كوتاه و خواندني و سوت پايان و دقيقه 90 

استعفاي اعضاي کادرفني تيم ملي شنا
کادر چهار نفره تيم ملي شناي ايران ديروز دوشنبه به دليل انتقاد از وضعيت موجود در فدراسيون شنا، شيرجه و واترپلو از سمت خود استعفا کرد.
به گزارش مهر، مربيان تيم ملي شنا شامل بهزاد مهدي خبازيان (سرمربي)، خشايار حضرتي، محسن سميع زاده و پيروز افتخار معنوي (مربيان تيم ملي) صبح ديروز با بيان اينکه وضعيت شناي کشور دچار سردرگمي و بي برنامگي است، استعفاي خود را تسليم سرپرست فدراسيون شنا کردند.

موج جديد تغييرات
 تغيير روساي دو فدراسيون
موج جديد تغييرات روساي فدراسيونهاي ورزشي که از ابتداي سال جديد با معرفي سرپرستان چند فدراسيون ورزشي آغاز شد، طي روزهاي آينده ادامه خواهد يافت.درحاليکه موج تغييرات فدراسيون هاي ورزشي در 4 ماهه پاياني سال 88 منجر به برکناري 8 رئيس فدراسيون شد،در ابتداي سال جاري نيز با برکناري دو رئيس فدراسيون ورزشهاي همگاني و گلف ادامه يافت و اخبار موثق از ادامه اين تغييرات ظرف روزهاي آينده دارد.سازمان تربيت بدني در ادامه ارزيابي هاي خود از فدراسيون هاي ورزشي، روساي فدراسيون هايي که عملکرد قابل قبولي نداشته اند را برکنار و به جاي آنها سرپرستان جديدي معرفي خواهد کرد.براساس اخبار رسيده تغيير روساي دو فدراسيون نابينايان و ناشنوايان جديدترين تغييرات در دست اقدام سازمان تربيت بدني است. درحال حاضر رياست فدراسيون ناشنوايان را مصطفي داودي و سرپرستي فدراسيون نابينايان را از 8 ماه گذشته محمد رضارشيدي برعهده دارد.علاوه بر اين سازمان تربيت بدني ازعملکرد برخي سرپرستاني که ظرف ماههاي گذشته در فدراسيون هاي ورزشي منصوب شده اند، چندان راضي نيست و اين احتمال نيز وجود دارد که حتي تغييراتي را تا قبل از برگزاري مجمع انتخابات اين فدراسيونها شاهد باشيم.

پرسپوليسي ها به دنبال بازيکنان دوپينگي
تمرين ديروز صبح سرخ پوشان از ساعت 30:10 در زمين شرکت واحد آغاز شد و تا ساعت 40:11 ادامه داشت.از نکات حاشيه اي مي توان به موارد زيراشاره کرد.
- پيش از شروع رسمي تمرين، وسلي و مهدي شيري مشغول وزنه زدن بودند.
- تمرينات با صحبت هاي کوتاه دايي آغاز شد و بازيکنان حدود 30 دقيقه زير نظر مولايي به انجام کارهاي هوازي پرداختند. برخي بازيکنان هم با عبدي به انجام کارهاي تاکتيکي پرداختند.
- تقريبا30  هوادار در سکوت کامل تمرينات را از نزديک مشاهده مي کردند.اين سکوت در حالي بود که ليدرهاي پرسپوليس هم در کنار زمين حاضر بودند.
- تمرين ديروز بيشتر مربوط به کارهاي بدنسازي بود.
- اشپيتيم آرفي تنها غايب بود. کريم باقري، نبي اله باقري ها و مجتبي شيري که در تمرينات گذشته غايب بودند به جمع بازيکنان ملحق شدند.
- محمد منصوري به دليل مصدوميت از مسئولان اجازه گرفت و زمين را ترک کرد.
- در پايان تمرين و پس از اينکه تمام سرخ پوشان از زمين خارج شدند، ميثم بائو و مهدي شيري زير نظر مولايي به انجام تمرينات اختصاصي مشغول شدند.
- بازيکنان پرسپوليس از خبرنگاران حاضر در خصوص بازيکنان دوپينگي سوال و تلاش کردند آخرين اطلاعات را از خبرنگاران درباره مثبت اعلام شدن دوپينگ 3 بازيکن ( 2 فوتباليست و يک فوتساليست) که هنوز رسما نامشان اعلام نشده بگيرند.
- تمرينات سرخ پوشان قرار است چهارشنبه و پنجشنبه پيگيري شود. پرسپوليس روز جمعه در چارچوب جام حذفي در ورزشگاه آزادي به مصاف صباي قم مي رود.

هنوز سقوط نکرده به دنبال خريد امتياز
صباي قم در راه اهواز؟
مسئولين و مالکين تيم فوتبال استقلال اهواز که مي شود گفت سقوط تيمشان به ليگ يک قطعي شده (گرچه هنوز روي کاغذ شانس بسيار کمي براي بقا در ليگ برتر مي توان براي اين تيم قائل بود)، هنوز رقابتهاي ليگ برتر به انتها نرسيده به فکر خريد امتياز يک تيم ليگ برتري و بازگشت به مجدد براي فصل بعد در ليگ برتر مي باشند.کاري که در ابتداي اين فصل ديگر تيم اهوازي يعني فولاد با توسل جستن به آن جواز حضور در رقابت هاي ليگ دسته برتر را بدست آورد، حالا توسط ديگر تيم اهوازي در حال وقوع است. مالکين باشگاه استقلال اهواز هم که به نوعي خود را رقيب تيم فولاد مي دانند و اصلا دوست ندارند از رقيب خود کم بياورند از هم اينک تمايل خود را براي خريد امتياز يک تيم ليگ برتري و انتقال آن به اهواز اعلام کرده اند و براي همين منظور تيم صباي قم که گفته مي شود احتمال انتقالش از قم به استان ديگري وجود دارد را هدف گرفته اند.در همين ارتباط بايد گفت که مالکين باشگاه استقلال اهواز و نمايندگان آنها از طريق يکي از مسئولين سابق باشگاه صباي قم که هم اينک نيز در زمره مديران ارشد يکي از باشگاههاي ليگ برتري غير تهراني مشغول به کار است در  حال پيگيري اين موضوع هستند و اميدواري بسياري هم دارند از طريق امتياز تيم فوتبال صباي قم، بار ديگر در فصل بعد امکان حضور در ليگ برتر را داشته باشند.

پيغام عابدزاده براي دايي و خوردبين
احمدرضا عابدزاده در تماسي تلفني از حضور در تمرينات پرسپوليس کناره گيري کرد. احمدرضا عابدزاده، ديروز در تماسي تلفني و با استفاده از دوستان خود در باشگاه کناره گيري خود از حضور در تمرينات پرسپوليس را به اطلاع محمود خوردبين و علي دايي رساند.وي صبح ديروز در تمرينات گروهي حضور نداشت.بعد از تمرين و عدم حضور عابدزاده، دايي و خوردبين جلسه اي نيم ساعته داشتند و درباره اين موضوع به بحث پرداختند.

 عدم موافقت کادر فني پرسپوليس با برگزاري تمرينات در  آزادي
ظهر ديروز و بعد از تمرين صبح سرخ پوشان، کادر فني پرسپوليس از زمين شماره 3 آزادي بازديد کرد که پس از بررسي امکانات موجود و با توجه به کيفيت نامطلوب زمين چمن، شرايط موجود مورد توجه قرار نگرفت.يحيوي اين موضوع را به اطلاع دايي رساند و از عدم شرايط مطلوب براي برگزاري تمرينات در اين مجموعه خبر داد.
 
پس از برکناري استيلي
پيرواني سرمربي تيم فوتبال استيل آذين شد
افشين پيرواني سرمربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس و مربي اسبق تيم ملي به عنوان سرمربي جديد استيل آذين انتخاب شد.
مصطفي آجورلو مديرعامل باشگاه استيل آذين در اين خصوص گفت: پس از کسب نتيجه تساوي مقابل ابومسلم که با يک بازي ضعيف همراه بود و همچنين حذف از رقابت هاي جام حذفي، اعضاي هيات مديره باشگاه تصميم به قطع همکاري با  استيلي و انتخاب پيرواني به عنوان سرمربي گرفتند.آجورلو همچنين از زحمات حميد استيلي در طول فصل قدرداني و ابراز اميدواري کرد اين تغييرات منجر به گرفتن سهميه رقابت هاي آسيايي شود.

احمد هاشميان رييس کميته پزشکي فدراسيون فوتبال:
بعضي ها دارند با آبروي بازيکنان بازي مي کنند
احمد هاشميان رييس کميته پزشکي فدراسيون فوتبال درخصوص اعلام اسامي فوتباليست هاي دوپينگي گفت: کميته پزشکي فدراسيون فوتبال به هيچ عنوان هيچ اسمي از فوتباليست هاي خاطي به رسانه ها اعلام نکرده و اسامي ذکر شده در رسانه ها ساخته ذهن روزنامه هاست.
وي تاکيد کرد: گفتن هر نشانه اي که رسانه ها را به نام بازيکنان خاطي هدايت کند، درست نيست و بنابراين نمي توانم بگويم که نمونه ها در هفته چندم اخذ شده اند. فقط مي توانم بگويم که اين نمونه ها در نيم فصل دوم گرفته شد. ما به اين نتيجه رسيده ايم که تا زماني که راي نهايي اعلام نشود ديگر نتايج مثبت نمونه هاي اخذ شده را اعلام نکنيم.
وي با ابراز تاسف از بعضي مطالب ذکر شده در روزنامه ها تصريح کرد: بعضي ها دارند با آبروي بازيکنان بازي مي کنند. بازيکنان به من زنگ مي زنند و مي گويند شما را قسم مي دهيم که به رسانه هاي گروهي بگوييد که نمونه ما مثبت اعلام نشده است. ذکر اين مطالب در روحيه بازيکنان تاثير منفي مي گذارد و کارايي آنها را کاهش مي دهد.
وي گفت: ما بايد به ارزش ها توجه کنيم. رسانه ها بايد کمک کنند تا آيين نامه ها اجرا شود تا ما فوتبالي حرفه اي داشته باشيم. در دنيا نيز هميشه اين اتفاق ها مي افتد اما رسانه هاي آنها از اينکه طبق قانون و آيين نامه برخورد شود تشکر مي کنند. نمي دانم چرا رسانه ها از عدم ذکر نام بازيکنان خاطي تا قبل از اعلام راي نهايي ابراز ناراحتي مي کنند. در اين شرايط نمي دانيم بايد قانون را رعايت کنيم يا نه.
وي در پايان در پاسخ به اين سوال که با توجه به گذشت 24 ساعت از ابلاغ آيا سه ورزشکار دوپينگي نسبت به اخذ نمونه B اقدام کرده اند، گفت: تا ديروز به يکي از بازيکنان موفق نشده بوديم که موضوع را ابلاغ کنيم که وي ديروز با اطلاع از نتيجه آزمايش خود به صورت تلفني درخواست نمونه B کرده است که البته تا زماني که اين درخواست کتبي نشود، اعتباري ندارد. مهلت درخواست نمونه B براي دو ورزشکار خاطي ديگر تمام شده و آنها اقدامي در اين خصوص انجام نداده اند.

 سعيدلو در مجلس
علي اصغر يوسف نژاد عضو فراکسيون ورزش مجلس از برگزاري جلسه با رئيس سازمان تربيت بدني خبر داد.
 وي در اين خصوص گفت: جلسه فراکسيون ورزش مجلس امروز ساعت 7 صبح با حضور علي سعيدلو، رئيس سازمان تربيت بدني و معاونان وي برگزار مي شود. در اين جلسه عملکرد سازمان تربيت بدني در سال 88، طرح جامع ورزش، اجراي قانون اصل 44 در ورزش و اجرايي کردن مفاد قانون بودجه 89 در ورزش بررسي خواهد شد. علاوه بر اين موارد مسائل و مشکلات بوجود آمده در تيم ملي فوتبال، تعيين استراتژي دولت و مجلس در بحث ورزش در سال 89 و بررسي بودجه ورزش در سال 89 مطرح مي شود. موارد و مشکلات موجود در ورزش نظير درگيري هفته گذشته مقابل کميته ملي المپيک و دستگيري 2 ورزشکار ايراني در فرودگاه مالزي از ديگر مواردي هستند که به طور قطع در اين جلسه پيگيري خواهد شد.

دعوت 20 بازيکن به اردوي تيم ملي فوتسال
 بازهم شمسايي نيست
با دعوت از 20 بازيکن به اردوي تيم ملي فوتسال کشورمان، مرحله جديد تمرينات اين تيم از امروز آغاز خواهد شد.
گفتني است پس از بازگشت تيم ملي فوتسال کشورمان از تورنمنت تايلند که به قهرماني شاگردان حسين شمس در اين رقابت ها انجاميد، 24 بازيکن به اردوي تيم ملي دعوت شدند که از اين جمع 20 بازيکن برتر براي حضور در دور جديد تمرينات اين تيم انتخاب شدند.بر اين اساس در اردوي جديد تيم ملي حميدرضا ابراري نيا، سيدعلي کيايي، حسين سلطاني، محمد کشاورز، محمد هاشم زاده، جواد اصغري مقدم، علي اصغر حسن زاده، مجيد رئيسي، مسعود دانشور، محمد طاهري، محمدرضا زحمتکش، مصطفي نظري، ابراهيم مسعودي، فرهاد فخيم، شهرام شريف زاده، احمد اسماعيل پور، مصطفي طيبي، علي رهنما، مجتبي نصيري نيا و عليرضا صميمي حضور خواهند داشت.در فهرست جديد تيم ملي به نسبت فهرست اخير اين تيم که پس از تورنمنت تايلند اعلام شد نامي از محمد قاسمي، مهدي جاويدي، مجيد تيکدري نژاد و ظهير کامياب ديده نمي شود.درحاليکه کمتر از 35 روز به آغاز مسابقات فوتسال قهرماني آسيا باقي مانده است، بازهم نامي از وحيد شمسايي در فهرست بازيکنان دعوت شده به اردوي تيم ملي فوتسال ديده نمي شود و به نظر مي رسد، اين تيم در سالجاري بدون حضور شمسايي به مصاف رقباي آسيايي مي رود.

صعود 2900 نفر از کارکنان ارتش
 به ارتفاعات کلکچال
در ادامه هجدهمين دوره  جشنواره فرهنگي ورزشي گراميداشت روز ارتش جمهوري اسلامي ايران سازمان تربيت بدني ارتش  همزمان با ولادت با سعادت حضرت زينب(س) اقدام به برگزاري همايش سراسري صعود کوهنوردان ارتش به ارتفاعات کلکچال تهران نمود .
به گزارش روابط عمومي ارتش (تربيت بدني)،دراين صعود که با شرکت 2900 نفر از کارکنان ارتش برگزار شد،کوهنوردان و جمعي از فرماندهان و مسئولين تربيت بدني ارتش از جمله امير سرتيپ دوم دکتر مجد آرا رياست سازمان تربيت بدني ارتش و سرپرست فدراسيون ورزشهاي همگاني  با حضور در مزار شهداي گمنام تپه نورالشهدا، ضمن قرائت فاتحه و زيارت عاشورا ياد و خاطره تمامي شهداي جنگ تحميلي را گرامي داشته و آمادگي خود را جهت اجراي فرامين مقام معظم رهبري و فرماندهي کل قوا اعلام نمودند.
 
حضورتيم ملي شيرجه در جام جهاني
تيم ملي شيرجه ايران در هفدهمين دوره رقابت هاي جام جهاني شيرجه که از 12 تا 16 خرداد در شهر چانگ ژواي چين برگزار مي شود،شرکت خواهد کرد.تيم ملي شيرجه کشورمان از سوي فدراسيون جهاني شنا به مسابقات جام جهاني شيرجه که خرداد ماه در شهر چانگ ژوا برگزار مي شود، دعوت شده است.اسامي تيم ملي ايران براي حضور در اين رقابت ها به اين ترتيب است: شهباز شهنازي، شهنام نظرپور، قائم ميرابيان، مهدي آقارضايي و مجتبي ولي پور.

غلامعلي تاجيک مديرکل حراست سازمان تربيت بدني:
فعلا هويت دقيق ورزشکاران مشخص نشده است
غلامعلي تاجيک مديرکل حراست سازمان تربيت بدني در خصوص دستگيري دو ورزشکار و يک نيروي امنيتي ورزش در فرودگاه کوالالامپور به دليل حمل مواد غيرمجاز به ايسنا گفت: هويت اين نفرات تاکنون براي سازمان تربيت بدني مشخص نشده است. کساني که در فرودگاه کوالالامپور دستگير شدند ارتباطي با سازمان تربيت بدني ندارند. فعلا هويت دقيق آنها براي ما مشخص نشده است. اينکه ما چنين نفراتي را به مالزي اعزام کرده باشيم صحت ندارد.
وي ادامه داد: اين افراد خودشان را ورزشکار معرفي کردند. ما نمي توانيم بگوييم که آنها واقعا ورزشکار هستند يا خير.
وي در پاسخ به اين پرسش که اگر واقعا اين نفرات ورزشکار باشند سازمان تربيت بدني با آنها برخورد خواهد کرد متذکر شد: قطعا اگر هويت آنها براي ما احراز شود طبق قوانين با آنها برخورد خواهيم کرد.
وي با بيان اينکه ما در حال بررسي موضوع هستيم خاطرنشان کرد: علي رغم پيگيري هاي صورت گرفته تاکنون به نتيجه اي نرسيديم.
وي در پايان با تاکيد بر اينکه دستگيري اين نفرات به سازمان تربيت بدني مربوط نمي شود خاطرنشان کرد: همه چيز براي ما در حد شنيده هاست. فعلا هيچ چيز اثبات نشده است. ما از طريق فدراسيون هاي واليبال و رزمي موضوع را پيگيري کرديم. آنها اعلام کردند که چنين نفراتي را به مالزي اعزام نکردند. پليس ورزشي هم که در خبرها اعلام شده، به هيچ عنوان از نيروهاي حراست سازمان نبوده است. اين اعزام شخصي بوده و به سازمان تربيت بدني مربوط نمي شود.

  تکذيب حضور پروين در کميته انضباطي
عباس عليپور، دبير کميته انضباطي پرسپوليس، شايعه حضور محمد پروين در کميته انضباطي باشگاه را تکذيب کرد.وي دراين رابطه گفت: محمد پروين به کميته انضباطي احضار نشده و طي اين هفته هم جلسه اي در کميته انضباطي نخواهيم داشت.

افشين قطبي سرمربي تيم ملي:
مهم نيست در چه گروهي باشيم
افشين قطبي سرمربي تيم ملي فوتبال درباره انتخاب دستيار ايراني اش براي حضور در کادر فني تيم  ملي فوتبال،گفت: مي دانم که علاقمندان به فوتبال و به خصوص رسانه هاي کشور دوست دارند که اين انتخاب هرچه سريعتر صورت بگيرد و برخي صحبت هايي که عده اي در اين زمينه دارند از اين علاقه نشات مي گيرد اما هنوز مربي مورد نظر خود را به صورت رسمي انتخاب نکرده ام. من از قبل هم چنين تصميمي داشتم که يک مربي ايراني و مربي بدنساز ايراني را براي تکميل کادر فني تيم ملي انتخاب و معرفي کنم و فکر مي کنم براي آماده سازي تيم ايران و حضور قدرتمند در جام ملت هاي آسيا اين انتخاب بايد صورت بگيرد، اما هم چنان در حال بررسي و مذاکره با فدراسيون هستيم تا مربي باکيفيتي را براي اضافه شدن به کادر فني تيم ملي انتخاب کنيم. در اين خصوص هنوز تصميم قطعي گرفته نشده و به زودي اين مربي را معرفي مي کنيم.
وي همچنين درباره سيدبندي AFC براي جام ملت هاي آسيا و اين که تمايل دارد ايران با چه تيم هايي هم گروه شود، تصريح کرد: براي تيمي که مي خواهد قهرمان اين رقابت ها شود مهم نيست که در چه گروهي قرار بگيرد. اين موضوع واقعا براي من اهميتي ندارد. همانطور که مي دانيد سيدبندي تعيين شده از سوي AFC بر اين اساس بوده که قطر به عنوان ميزبان رقابت ها، عراق به عنوان قهرمان دوره گذشته و تيم هاي عربستان و کره جنوبي به عنوان تيم هاي دوم و سوم جام ملت هاي پيشين در سيد يک قرار گرفتند و تيم هاي قدرتمند ديگري چون ژاپن، استراليا، ايران و ازبکستان در سيد دو حضور دارند. اگر نگاهي هم به تيم هاي حاضر در سيد سه و چهار بياندازيد مي بينيد تمام اين تيم ها اکنون پيشرفت کرده و قدرتمند شده اند و فاصله شان نسبت به جام ملت هاي قبل خيلي به هم نزديک شده است. شايد تنها بتوانيم هند را به عنوان ضعيف ترين تيم حاضر در اين رقابت ها بدانيم، اما ساير تيم ها شرايط خوبي دارند.

 رقابت هاي آمادگي جسماني قهرماني ارتش
قهرماني تيم نيروي زميني
سازمان تربيت بدني ارتش در ادامه رقابت هاي قهرماني بزرگداشت 29 فروردين روز ارتش جمهوري اسلامي ايران اقدام به برگزاري مسابقات آمادگي جسماني نمود. 
به گزارش روابط عمومي ارتش جمهوري اسلامي ايران (تربيت بدني)، در اين دوره از مسابقات که با حضور  ورزشکاراني از نيروهاي نيروي زميني، نيروي هوايي، نيروي دريايي، قرارگاه پدافند خاتم الانبيا»(ص)،سازمان حفاظت اطلاعات ارتش و دژبان ارتش و در پنج رده سني  به ميزباني تربيت بدني نيروي زميني برگزار گرديد، تيم نيروي زميني در مجموع رده هاي سني مختلف با کسب امتياز 2249 فاتح اين مسابقات شد و تيمهاي نيروي هوايي و سازمان حفاظت اطلاعات ارتش به ترتيب عناوين دوم و سوم را بدست آوردند.                                       
اسامي نفرات برتر رده سني زير 24 سال: گروهبان يکم روح ا... حسينعلي پور، گروهبان يکم مسعود پاک نياکان، ستوان يکم علي حسنوند
اسامي نفرات برتر رده سني 25 تا 30 سال:استواردوم موسي الرضا قليچي،ستوان يکم حميد آنالويي، ستوان يکم حسين بيرانوند
اسامي نفرات برتر رده سني 31 تا 37 سال:ستوان يکم علي پورعلي،استواردوم رضا باقري، کارمند علي گلخواه
اسامي نفرات برتر رده سني 38 تا 44 سال: ستوان سوم حسن مهرانگيز،ستوان دوم بني ا... حيدري ، ناوبان يکم مهرداد مختاري
اسامي نفرات برتر رده سني بالاي 45 سال: سروان محبوب محسن وند،سرهنگ يدا... سلطاني، سروان رضا فرخي

برگزاري رقابت هاي آمادگي جسماني بانوان ارتش
سازمان تربيت بدني ارتش به منظور تشويق بانوان کارمند و خانواده هاي کارکنان ارتش به امر ورزش اقدام به برگزاري مسابقات آمادگي جسماني بانوان نمود.
به گزارش روابط عمومي ارتش جمهوري اسلامي ايران، اين مسابقات به ميزباني ستاد فرماندهي ارتش و با حضور 7 تيم از نيروهاي تابعه، بصورت  ايستگاهي با فاکتورهاي سرعت،چابکي،قدرت،استقامت و انعطاف پذيري برگزار گرديد.در پايان اين رقابتها تيم نيروي زميني بر سکوي قهرماني ايستاد و تيمهاي نيروي دريايي و قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبيا (ص) به ترتيب در مکانهاي دوم و سوم قرار گرفتند.

بررسي بيماري فرهنگي در ششمين جلسه کافه فوتبال
ششمين جلسه کافه فوتبال امروز با حضور کارشناسان و مسئولان اين رشته برگزار خواهد شد. گفتني است کافه فوتبال (کانون آزاد انديشان فوتبال ايران) محلي براي تبادل نظر ميان کارشناسان و مسئولان فوتبال است که به همت بهمن فروتن و سعيد ناصري راه اندازي شده است. تاکنون 5 جلسه برگزار شده و امروز (سه شنبه) ششمين جلسه که اولين نشست در سال 89 است در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.اين نشست ها برخلاف بيشتر جلسات حالت يک سويه و سخنراني يک طرفه ندارد و همه افراد مي توانند نظرات خود را به صورت آزاد بيان کنند. بررسي مشکلات فرهنگي که به اعتقاد برگزار کنندگان تبديل به بيماري فرهنگي شده از جمله مباحث اصلي اين جلسه خواهد بود.براي جلسه امروز از عزيز محمدي (رئيس سازمان ليگ)، حشمت ا... فلاحت پيشه (نماينده و عضو فراکسيون ورزش مجلس)، آرش کوشا (مديرعامل باشگاه سايپا)، هومن افاضلي (دبير کميته فني فدراسيون فوتبال)، علي دوستي و غفاري (سرمربي و مربي تيم زير 19 ساله ها)، فريده شجاعي (مسئول کميته بانوان فدراسيون فوتبال)، علي خسروي (داور بازنشسته)، غلامحسين شعباني، بيژن ذوالفقارنسب، حسن روشن، محمد زادمهر، فرشاد فلاحت زاده، حسن حبيبي، ناصر ابراهيمي، ميرشاد ماجدي، جلال چراغپور، مهدي دادرس، محمد مومني، آرش برهاني و مجتبي جباري دعوت به عمل آمده است.اين نشست ساعت 30:18 امروز در دانشکده پزشکي دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه