جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1389/03/25 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 3621

  استاندار يزد بر اهميت حمايت بخش مديريت و صنعت از ورزش استان تاکيد کرد 

يزد - خبرنگارآفرينش
" محمدرضا فلاح زاده "  در مراسم افتتاحيه طرح توسعه فوتبال آسيا (آسياويژن) در استان يزد اظهار داشت: امام راحل عظيم الشان(ره) همواره ورزشکاران را مورد تشويق و ترغيب قرار مي دادند و رهبر معظم انقلاب (مدظله العالي) نيز در عرصه نظري و عملي بر اهميت ورزش تاکيد کرده و تحصيل، تهذيب و ورزش را سه عامل موفقيت و پيشرفت جوانان دانستندو بر اهميت حمايت بخش مديريت و صنعت از ورزش استان تاکيد کرد.
وي افزود: ورزش موجب سلامت بدن مي شود و سلامت بدن، سلامت روح را در پي دارد و جامعه اي که سالم باشد، رو به پيشرفت است.
استاندار يزد با اشاره به سابقه فوتبال در ايران و استان يزد، از وجود 4 نسل پيشکسوت فوتبال در استان و تجربيات ذيقيمت در عرصه اين ورزش به عنوان نکات پراهميت در فوتبال استان يزد، ياد کرد.
فلاح زاده، تنظيم سند توسعه ورزش در تمامي ابعاد براي همه مردم و همه مقاطع سني و در راستاي سلامت اجتماعي را امري ضروري دانست.
وي خواستار برنامه ريزي جامع، اجراي دقيق برنامه ها، ارزيابي مداوم از پيشرفت برنامه و تلاش همه جانبه در راستاي ارتقا» جايگاه ورزش استان از سوي مسئولان مستقيم اجراي طرح آسيا ويژن در استان يزد شد.
استاندار يزد، برنامه ريزي در جهت توسعه کمي و کيفي، ترويج فرهنگ ورزش جوانمردانه در ميان  بازيکنان و طرفداران و تاکيد بر سلامت جسماني و روحاني ورزشکاران را از اهداف مهمي دانست که بايد مورد تاکيد آسيا ويژن قرار گيرد.تکريم و تقدير از پيشکسوتان و  مشارکت نهادهاي دولتي و مردمي در گسترش ورزش از ديگر اهداف مورد اشاره استاندار يزد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبرو دانشگاه
دانش وپژوهش
اقتصادو بازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آموزش وسنجش
ورزشي ودرقلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه