جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1389/04/30 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهار شنبه) نسخه شماره 3648

 با تشريح نحوه برگزاري
 مراکزرفع نقص کارت آزمون پزشکي دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد 

با حمد وسپاس به درگاه خداوند متعال وآرزوي توفيق براي داوطلبان آزمون پزشکي سال 1389 بدين وسيله به اطلاع مي رساند:
  1- آزمون پزشکي سال 1389 در دو نوبت صبح وعصرجمعه 89/5/1 در سراسر کشور برگزار مي شود .داوطلبان اين آزمون از ساعت 11 صبح روز سه شنبه 89/4/29 مي توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي مرکز آزمون به آدرسwww.azmoon.org و وارد نمودن اطلاعات ثبت نامي ،کارت ورود به جلسه خود را دريافت نمايند .
تذکر1 : دريافت کارت ورود به جلسه از طريق پايگاه مذکور تا يک ساعت قبل از شروع آزمون امکان پذير خواهد بود .
تذکر2: داوطلبان مي بايست علاوه بر کارت ورود به جلسه ،راهنماي آزمون وهشدارهاي حفاظتي را نيز از طريق همان پايگاه دريافت ومندرجات آن را به طور دقيق مطالعه نمايند .
2- چنانچه داوطلبان پس از مشاهده وتهيه پرينت کارت ورود به جلسه ، مغايرتي در مندرجات آن از نظر مشخصات فردي ،دين ،زبان خارجه ويا عکس ملاحظه نمودند لازم است آن دسته از داوطلبانيکه حوزه تهران را به عنوان محل برگزاري آزمون انتخاب نموده اند مطابق جدول شماره (1) وداوطلباني که يکي از واحدهاي دانشگاهي خارج از تهران را به عنوان حوزه امتحاني انتخاب نموده اند به آدرس محل واحد دانشگاهي انتخابي خود مراجعه ونسبت به رفع نقايص موجود اقدام نمايند (آدرس کليه واحدهاي مجري در دفترچه راهنماي آزمون ورودي سراسري(پزشکي)سال 1389 درج شده است ).
3- زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه از روز سه شنبه 89/4/29 الي پنج شنبه 89/4/31 (صبح ها از ساعت 9/00 الي 13/00 وبعد از ظهرها از ساعت 14/00 الي 18/00 )مي باشد .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبرو دانشگاه
دانش وپژوهش
اقتصادو بازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آموزش وسنجش
ورزشي ودرقلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه