جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1385/02/31 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران نسخه شماره 2486

  محسن رضايي:
 برخورد با نا امني هاي اخير به شوراي عالي امنيت ملي مربوط است 

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام از بررسي سياست هاي کلي مبارزه با قاچاق مواد مخدر در جلسات آينده مجمع تشخيص مصلحت نظام خبر داد.
به گزارش آنا، محسن رضايي در پايان جلسه امروز مجمع تشخيص مصلحت نظام در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: از آنجا که موضوع مواد مخدر در کشور به يک معضل جدي تبديل شده است، مجمع تشخيص مصلحت نظام از هفته آينده به بررسي سياست هاي کلي مبارزه با قاچاق و استفاده مواد مخدر در کشور خواهد پرداخت.
وي افزود: تاکنون مطالعات زيادي در خصوص مبارزه با مواد مخدر صورت گرفته و مجمع تشخيص قرار است به بررسي لايحه اي که از دولت قبل ارائه شده بحث و بررسي انجام دهد.
دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام افزود: پس از تصويب اين سياست ها قرار است گزارش به مقام معظم رهبري ارائه شود تا پس از تصويب رهبري مجمع تشخيص مصلحت نظام آن را به مجلس ارائه خواهد کرد.
رضايي در ادامه  در پاسخ به سئوالي مبني بر اينکه آيا در جلسه امروز مجمع در خصوص نا امني هايي که در شرق کشور صورت گرفته است بحث و بررسي صورت گرفت، اظهار داشت: مجمع در اين زمينه وارد نخواهد شد زيرا اين موضوع به شوراي عالي امنيت ملي مربوط مي شود.
وي همچنين در پاسخ به سئوال ديگري در خصوص سياست هاي کلي مجمع در زمينه همبستگي ملي گفت: ما در تلاشيم با بررسي سياست هاي کلي همبستگي ملي در کشور بهترين راهکارها را در اين زمينه ارائه کنيم.
محسن رضايي همچنين در خصوص پيشنهاد تبديل وزارت اطلاعات به سازمان گفت: ما منتظريم رئيس جمهور طرح کلي را در اين باره به مجمع ارائه نمايد، تا بتوانيم در آينده اي نزديک يک سازمان بزرگ اطلاعاتي در کشور داشته باشيم که بتوانند به طور منظم حوادث را پيگيري کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
دانشگاه و خبر
پزشکي و علمي
دانشگاه و آموزشي
اقتصادي
سياسي و سياسي خارجي
استانها و شهرستانها
هنري
تست
اسامي المپيادهاي علمي