جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1389/07/19 - روزنامه سراسري صبح ايران ( دوشنبه) نسخه شماره 3713

 امام جمعه شهرستان قدس
 ملت ايران با تمام وجود پشت سر رهبري ايستاده است 

رباط کريم  -خبرنگار آفرينش
  امام جمعه شهرستان قدس گفت : ملت قهرمان ايران پشت سر مقام رهبري با تيزبيني و اقتدار کامل، هرگونه حرکت دشمنان اسلام را به شکست تبديل خواهد کرد.
به گزارش خبرنگار ما از قدس، حجت الا سلام سيد 'ابوالقاسم ميراحمدي' اظهار داشت: استکبار جهاني بعد از پيروزي انقلاب اسلامي جنگ همه جانبه اي بر عليه جهان اسلام و ملت هايي که از فرهنگ جمهوري اسلامي الگو برداري مي کردند، به راه انداخت.
وي تصريح کرد : امروز نيز استکبار جهاني و در راس آن، آمريکا سنگر به سنگر با جمهوري اسلامي مبارزه مي کند .
امام جمعه شهرستان قدس  با اشاره به هشدارهاي رهبر معظم انقلاب درباره شبيخون فرهنگي دشمن عليه انقلاب اسلامي ، افزود : ملت ايران بايد با تبعيت از فرامين مقام عظماي ولايت براي خنثي کردن توطئه هاي دايمي دشمنان نظام اسلامي بيش از پيش آماده و هوشيار باشد.
وي اذعان داشت : وحدت و هماهنگي بين مردم و مسئولان در نظام اسلامي ، امکان هرگونه تحرک آمريکا درمنطقه را از بين خواهد برد و نيروهاي استکباري را ناگزير به ترک منطقه مي کند.
مير احمدي همچنين با اشاره به موفقيت سفر رئيس جمهوري کشورمان به نيويورک و سخنراني دکتر احمدي نژاد در مجمع عمومي سازمان ملل بيان داشت : در اين سفر مواضع محکم جمهوري اسلامي ايران با قاطعيت و به روشني براي جهانيان تبيين و تشريح شد.
وي همچنين  به لشکر کشي آمريکا به منطقه پس از حادثه 11 سپتامبر اشاره کرد و گفت: آنان به بهانه يک موضوع و حادثه مشکوک ، جنگي تمام عيار را پي ريزي کردند و تحت عنوان تعقيب و دستگيري سران و نيروهاي القاعده و طالبان افغانستان را به اشغال در آوردند.
نماينده ولي فقيه در شهرستان قدس خاطر نشان ساخت : کاخ سفيد اکنون نيز به دنبال بهانه براي اشغال کشورها و مناطق بيشتري در منطقه است تا بتواند در سايه آن منافع بلند مدت و استکباري خود را تامين کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش وپژوهش
اجتماعي
اقتصادوبازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه