جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1389/10/04 - روزنامه سراسري صبح ايران ( شنبه) نسخه شماره 3771

 دقيقه نود 

منصور پورحيدري سرپرست تيم فوتبال استقلال:

دستمان بسته بود

منصور پورحيدري سرپرست تيم فوتبال استقلال در گفت‌وگويي با سايت رسمي اين باشگاه درمورد شکست آبي‌پوشان مقابل ذوب‌آهن گفت : استقلال يکي از بهترين بازي‌هاي خود را مقابل ذوب‌آهن انجام داد، اما شايد بدشانسي و بي‌دقتي در زدن ضربات آخر سبب شد که ما اين بازي را واگذار کنيم. وي افزود: مظلومي در اين بازي دستش بسته بود، تا جايي که ما مجبور شديم 2 بازيکن مصدوم خود يعني مجيدي و روانخواه را وارد ميدان کنيم. اگر دست کادر فني در اين بازي بسته نبود قطعا استقلال خيلي راحت مي‌توانست به پيروزي برسد اما تعداد بالاي مصدومان تيم سبب شد تا استقلال نتواند باتمام قوا به مصاف حريف خود برود تا در نهايت ما بازنده بازي باشيم.

اولين تمرين تيم ملي در دوحه

تيم ملي فوتبال کشورمان به منظور برپايي آخرين مرحله از اردوي آماده سازي خود پيش از شرکت در جام ملت‌هاي آسيا صبح جمعه وارد دوحه قطر شد. گفتني است، 27 بازيکن دعوت شده به اردوي تيم ملي فوتبال کشورمان ساعت 5 صبح بامداد ديروز با هواپيمايي قطر فرودگاه امام خميني (ره) را به مقصد اين کشور ترک کردند و حدود ساعت 7:30 دقيقه صبح وارد فرودگاه دوحه شدند.ملي پوشان فوتبال کشورمان پس از رسيدن به قطر در هتل اينترکنتينا تال دوحه مستقر شدند و ساعت 19 عصر ديروز نخستين جلسه تمريني خود را در دوحه برگزار کردند.براساس برنامه ريزي کادر فني تيم ملي فوتبال کشورمان تا روز سه شنبه هفتم دي ‌ماه تمرينات خود را در دوحه قطر دنبال مي کند و در آن روز ديداري دوستانه را مقابل تيم ملي قطر در ورزشگاه خليفه دوحه برگزار خواهد کرد.ملي پوشان فوتبال کشورمان روز 12 دي ماه مقابل تيم ملي آنگولا آخرين مسابقه تدارکاتي خود قبل از حضور در جام ملت‌هاي آسيا را برگزار خواهند کرد.براساس برنامه اردوي آماده سازي تيم ملي فوتبال کشورمان در روز 13 دي‌ماه به اتمام مي رسد و شاگردان قطبي از دوحه به تهران بازمي گردند تا پس ازسه روز استراحت روز 16 دي‌ماه براي شرکت در مسابقات جام ملت‌هاي آسيا مجددا عازم دوحه قطر شوند.

حميد استيلي سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر:

اين پيروزي به اندازه شش امتياز ارزش داشت

حميد استيلي سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر پس از پيروزي در بازي مقابل تيم صباي قم گفت: کسب اين پيروزي را به مردم بوشهر تبريک مي‌گويم ، اين بازي براي ما مهم و در عين حال بسيار سخت بود اما خوشبختانه با آناليز ديدار قبلي صبا مقابل پرسپوليس و اجراي خواسته‌هاي تاکتيکي کادر فني توسط بازيکنان، موفق به کسب اين برد ارزشمند شديم.وي افزود: با احتساب بازيکنان جواني که به قم آورديم، براي اين مسابقه با کمبود نيرو مواجه بوديم بطوري که چند بازيکن ما در پست‌هاي غير تخصصي به کار گرفته شدند اما خوشحالم که با همين بضاعت، تيمي را که دو سال در قم شکست نخورده بود را مغلوب کرديم و در واقع اين پيروزي براي ما به اندازه شش امتياز ارزش داشت.استيلي در پاسخ به سئوال يکي از خبرنگاران درباره وضعيت تيم ملي فوتبال در آستانه جام ملت‌هاي آسيا گفت: به نظر من، براي موفقيت در اين مسابقات ابزار و پتانسيل مناسبي داريم اما بازيکنان بايد در قالب تيم و کارگروهي به هماهنگي مطلوب برسند و در حال حاضر بهترين تاکتيک براي تيم ملي، رفاقت است. ضمن اينکه نبايد به فکر نتايج آني باشيم بلکه با سرمايه گذاري در فوتبال پايه، در بلند مدت به نتيجه دلخواه و قدرت نمايي در آسيا خواهيم رسيد.

منصور ابراهيم زاده سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن:

با پيروزي به تعطيلات مي رويم

منصور ابراهيم زاده سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن پس از پيروزي 2 بر يک تيمش برابر استقلال گفت: وقتي دو تيم اول و دومم جدول رده بندي برابر يکديگر قرار مي گيرند طبيعتا بازي سخت و دشواري را شاهد خواهيم بود و دو تيم با شناخت کافي به مصاف هم مي روند.وي افزود: ما در نيمه اول نتوانستيم فوتبال قابل قبولي را ارائه کنيم و استقلال صاحب يک گل شد. با اين حال در طول بازي تغيير سيستم داديم و توانستيم شرايط را به سود خودمان تغيير دهيم. در بين دو نيمه نيز از نظر انگيزه و روحيه بالا با بازيکنان صحبت کرديم و آنها را براي کسب پيروزي ترغيب کرديم.وي در پايان گفت: خوشحاليم که توانستيم قبل از تعطيلات به پيروزي برسيم و با روحيه اي خوب به تعطيلات برويم.

تمرينات پرسپوليس تعطيل شد

در پي آغاز تعطيلات نيم فصل دهمين دوره مسابقات ليگ برتر فوتبال (جام خليج فارس) تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس با تصميم علي دايي سرمربي اين تيم تا روز چهارشنبه هفته آينده تعطيل شد. به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، از سوي كادر فني سرخپوشان پايتخت، تمرينات اين تيم تا روز چهارشنبه تعطيل اعلام شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
اجتماعي
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه