جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1389/12/21 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 3833

 دقيقه نود 

ملاقات دايي و درخشان قبل از بازي

اردوي پيش از بازي تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و شهرداري تبريز با حاشيه‌هايي همراه بود.

به گزارش سايت باشگاه پرسپوليس، عصر پنجشنبه بازيکنان پرسپوليس كه در لابي هتل المپيك حضور داشتند با هيجان ديدار استقلال و سايپا را ايستاده تماشا مي کردند.

علي دايي و حميد درخشان سرمربيان دو تيم پرسپوليس و شهرداري تبريز عصر پنجشنبه، در لابي هتل المپيک با هم ملاقات کردند.

کسب تجربه روي نيمکت

نشريه كيكر گزارش داد كه در بازي شالكه و ولفسبورگ همچنان 2 بازيكن ايراني نيمكت‌نشين خواهند بود.نشريه كيكر براساس آخرين اخباري كه گزارشگران اختصاصي خود از اردوي تيم‌هاي شالكه و ولفسبورگ، گزارش داده‌اند، در هفته بيست وششم علي كريمي و اشكان دژاگه ، همچنان يار ثابت نيمكت ذخيره تيم‌هايشان هستند. برهمين اساس نشريه آلماني در مورد تركيب اصلي آبي پوشان شالكه كه در پايان ژانويه كريمي را جذب كرده اند، در بازي امشب با اينتراخت فرانكفورت را اينچنين اعلام كرد:نوير، اوشيدا، پابولدوس، متسلدر، اسكوردرو، كلوگه، عنان، فارفان، خورادو، رائول، هونتلار

سعيد مظفري‌زاده، داوربازي تراکتورسازي - مس

در ادامه هفته بيست و ششم رقابت هاي ليگ برتر امروز و فردا چند بازي برگزار مي شود که برنامه اين ديدارها به شرح زير است:

شنبه 21 اسفند

تراکتورسازي تبريز...................مس کرمان، ساعت 16:15، ورزشگاه يادگارامام (ره) تبريز

داور: سعيد مظفري‌زاده، کمک‌ها: حسن کامراني‌فر و حميدرضا نظري

صباي قم ..........................پاس همدان، ساعت 16:15، ورزشگاه يادگارامام (ره) قم

داور: قاسم واحدي، کمک‌ها: عليرضا کهوري و علي ميرزابيگي

يکشنبه 22 اسفند

پيکان قزوين........................فولاد خوزستان، ساعت 16:15، ورزشگاه شهيد رجايي قزوين

داور: محمدحسين اسدي، کمک‌ها: داود رفعتي و سخاوت سليمان‌نژاد

شاهين بوشهر.......................ملوان بندرانزلي، ساعت 16:15، ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر

داور: شاهين حاج بابايي، کمک‌ها: حيدر شکور و آرمان اسعدي

سپاهان عقيلي را از دست داد

ديدار تيم هاي فوتبال سپاهان اصفهان و نفت تهران با حاشيه‌هايي همراه بود. در اين بازي كه نزديك به 3 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند، محرم نويد كيا به دليل مصدوميت غايب بزرگ بود. در چهلمين دقيقه اين مسابقه روي يك سانتر بلند كه روي دروازه نفت ارسال شد، هادي عقيلي، كاپيتان تيم فوتبال سپاهان با مصدوميتي از ناحيه سر و پا روبه‌رو شد كه اجبار زمين مسابقه را ترك كرد. گفته مي‌شود وي به بازي برابر الجزيره امارات كه سه‌شنبه اين هفته در ورزشگاه فولادشهر برگزار خواهد شد، نمي‌رسد. پيش از آغاز اين ديدار محسن بنگر، جواد كاظميان و رضا عنايتي به سمت نيمكت نفت تهران رفتند و براي حضور در زمين از حسين فركي رخصت گرفتند. در سوي ديگر محمد ناصحي و بهمن طهماسبي كه پيش از حضور در نفت تهران در سپاهان بازي مي‌كردند، به سمت قلعه‌نويي رفتند و با وي به خوش و بش پرداختند.

تماشاگران پرسپوليس محو در دوربين عنكبوتي

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و شهرداري تبريز در حالي در ورزشگاه آزادي برگزار شد نصب دوربين عنكبوتي باعث تعجب هواداران و همچنين بازيكنان پرسپوليس شد تا جايي كه همه محو تصويربرداري اين دوربين بودند. هواداران تيم پرسپوليس در اين بين به تشويق صدا و سيما پرداختند و با اين حركت از مسئولان اجرايي صدا و سيما تشكر كردند. علي انصاريان مدافع تيم شهرداري قبل از آغاز بازي به سمت دايي رفت و سرمربي پرسپوليس را در آغوش گرفت. همچنين سپهر حيدري، رضا نورمحمدي و بادامكي به سمت نيمكت شهرداري تبريز و حميد درخشان رفتند. ميثم بائو نيز از شهرداري با تمام نيمكت نشينان پرسپوليس خوش و بش كرد. هواداران تيم پرسپوليس پس از گذشت دقايقي از ديدار تيم‌شان مقابل شهرداري با شعار عليه استقلالي‌ها براي اين تيم در دربي 70 خط و نشان كشيدند. غلامرضا رضايي بازيكن مصدوم پرسپوليس پس از 5 دقيقه از آغاز بازي وارد ورزشگاه شد و به شدت مورد تشويق هواداران پرسپوليس قرار گرفت.

حسين فركي سرمربي تيم فوتبال نفت:

نتيجه را در زمين مسابقه واگذار كرديم

حسين فركي سرمربي تيم فوتبال نفت تهران پس از قبول شكست 2 بر صفر برابر سپاهان در ورزشگاه فولادشهر گفت : برابر تيمي قرار گرفتيم كه نماينده فوتبال ايران در جام باشگاه‌هاي آسياست و از حضور بازيكنان ملي‌پوش باكيفيتي نيز در تركيب خود سود مي‌برد. از همين رو برابر تيم بسيار قابل احترامي قرار گرفته بوديم. سپاهان تيمي است كه سابقه بسيار طولاني در ليگ فوتبال ايران دارد.وي افزود: با اينكه ما امروز نتيجه را در زمين مسابقه واگذار كرديم، اما در حقيقت به دليل مسائل بيرون از زمين بازي را به سپاهان باختيم. برابر اين تيم نبايد شكست مي‌خورديم. تنها روي دو اشتباه دروازه ما باز شد. در نيمه دوم مي‌خواستيم كه با اداره كردن بازي، سپاهان را متوقف كنيم كه متاسفانه اين اتفاق رخ نداد.اگر سپاهان امروز به پيروزي دست نمي‌يافت، قوانين فوتبال نقض مي‌شد، چرا كه به واقع يكي از پرمهره‌ترين تيم‌هاي ليگ برتر است كه از كادر فني خوبي نيز سود مي‌برد. با اين وجود ما در غياب 5 بازيكن اصلي‌مان به اصفهان آمده بوديم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
آزمون و سنجش
اقتصاد و بازار
اجتماعي
مرزپرگهر
دريچه هنر
دانش و پژوهش
در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه