جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/02/15 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 3867

 سوت پايان 

 عيادت فتح‌الله‌زاده از حجازي

سرپرست موقت باشگاه استقلال براي عيادت ناصر حجازي به بيمارستان کسري رفت.علي فتح‌الله‌زاده که براي بازي با السد قطر همراه بازيکنان و کادر فني به قطر سفر کرده بود بعد ازبازگشت به ايران ديروزچهارشنبه راهي بيمارستان کسري شد.فتح‌الله‌زاده که سه‌شنبه در جريان بستري شدن ناصر حجازي قرارگرفته بود ظهر ديروز بعد از رسيدن به ايران براي عيادت وي به بيمارستان کسري رفت.

پخش شيريني درتمرين پرسپوليس

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس پس از پيروزي 3 بر2 مقابل الاتحاد عربستان از ساعت 11 صبح ديروز درورزشگاه درفشي‌فر پيگيري شد.دراين تمرين بازيكنان اصلي به مدت 40 دقيقه ريكاوري كردند و سپس به استخروسونا رفتند.بازيكنان ذخيره نيز پس از جمع گرم كردن بدن‌هاي خود به كارهاي سرعتي،‌ پاسكاري در حال حركت، سانترازجناحين و ضربه به گل و فوتبال دست‌گرمي پرداخت.

-درتمرين ديروز جلال اكبري، سپهر حيدري و غلامرضا رضايي غايب بودند.

-علي دايي با تاخيردرتمرين حاضر شد.سرمربي پرسپوليس پس ازاينكه دقايق كوتاهي تمرين را نظاره‌ كرد، به رختكن رفت.

-با دستوردايي تمرين پرسپوليس درورزشگاه انقلاب دنبال مي‌‌شود.همچنين قرمزپوشان روزجمعه تعطيل هستند.

-حدود 40 هوادار درتمرين ديروز حضورداشتند كه با تهيه گل و شيريني از بازيكنان بابت پيروزي مقابل الاتحاد تقدير و تشكر كردند.

-دروازه‌بانان تيم فوتبال پرسپوليس زيرنظر يحيوي تمرينات ويژه‌اي را انجام دادند.

-حسين عبدي و مولايي، 2 مربي پرسپوليس به صورت جداگانه و اختصاصي تمرين كردند.

-تعدادي ازبازيكنان كه خبرهايي مبني بر احتمال جدايي علي دايي را شنيده‌ بودند، ناراحت شدند و در تمرين نيز در اين مورد با يکديگر گفت‌وگو كردند.

بازگشت استقلال از قطر

تيم فوتبال استقلال پس ازبرگزاري ديدار مقابل السد، صبح ديروزبه تهران بازگشت.كاروان تيم استقلال پس از تساوي 2 بر 2 مقابل السد قطر بلافاصله راهي تهران شد.كاروان آبي ها ساعت 6 صبح ديروز وارد تهران شد.كادرفني استقلال با توجه به خستگي سفر تمرين ديروزرا تعطيل اعلام كرد.استقلالي هاامروز ساعت 17 درزمين نوبنياد تمرين خودرا پيگيري مي كنند.فرهاد مجيدي، مهدي امير‌آبادي، هادي شكوري و ايمان مبعلي با اجازه كادرفني از قطر به امارت رفتند و امروزدرتمرين حاضر هستند.

تکذيب مذاکره با قلعه‌نوعي و دايي

درروزهاي اخير يک جريان رسانه‌اي به وجود آمد مبني براينکه امير قلعه‌نوعي قصد دارد سپاهان را ترک کرده و به تيم تراکتورسازي برود.اين خبر اما به هيچ عنوان صحت ندارد و مسوولان باشگاه تراکتورسازي هيچ مذاکره‌اي با سرمربي فعلي سپاهان انجام نداده‌اند و برنامه‌اي هم براي آوردن او به تبريز
ندارند.

در اين ميان اين شايعه هم مطرح شده که علي دايي سرمربي پرسپوليس جانشين فراز کمالوند در تراکتور خواهد شد ولي اين باشگاه هيچ مذاکره‌اي با سرمربي فعلي پرسپوليس انجام نداده است. اولويت تراکتوري‌ها حفظ فراز کمالوند است و اخبار اخير فقط در حد شايعه است.

جدايي مديرروستا از پاس

علي‌اصغرمديرروستا سرمربي تيم فوتبال پاس همدان در پايان رقابت‌هاي ليگ‌برتر از اين تيم جدا خواهد شد.مديرروستا که در ميانه‌هاي ليگ هدايت پاس را برعهده گرفت، در حال انجام ماموريت براي فرار از سقوط است.اين مربي اما سال آينده قصد ماندن در همدان را ندارد و از الان به چند پيشنهادي که به او ارائه شده، فکر مي‌کند.

حضورنورمحمدي مقابل سپاهان

پزشك تيم فوتبال پرسپوليس تهران از غيبت غلامرضا رضايي در ديدار برابر الوحده امارات خبر داد.رضا نورمحمدي مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران كه پس از اتفاقات بازي بااستيل آذين دچار محروميت شد، پس از تمرين ديروز با گرفتن حكم بخشش حضورش در بازي مقابل سپاهان بلامانع اعلام شد.پزشك تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص آخرين وضعيت مصدومان اين تيم اظهار داشت:با توجه به اينكه نمي‌خواهيم درباره‌ غلامرضا رضايي ريسك كنيم در بازي برابر الوحده به ميدان نخواهد رفت.مازيار زارع از ناحيه كمر و سامان آقا زماني نيز مصدوميت جزئي دارند اما آنها مشكلي براي بازي با الوحده ندارند.سپهر حيدري فعلا در حال استراحت است تا پس از استراحت لازم كارهاي درماني را برروي دنده آسيب ديده وي به اجرا دربياوريم.

استقلال و پرسپوليس درمسابقات جام ولايت

دومين دوره مسابقات فوتبال جام ولايت به ميزباني تهران و طي روزهاي 10 تا 27 آبان ماه سال جاري با حضور تيم هاي پرسپوليس، استقلال و دو تيم خارجي برگزار مي شود.رييس هيات فوتبال استان تهران با اعلام اين مطلب گفت:مكان برگزاري اين رقابت ها ورزشگاه تختي است و در صورت مصاف تيم هاي پرسپوليس و استقلال با يكديگر، اين ديداردرورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد.حبيب اله ابوالحسن شيرازي خاطرنشان كرد:اين تصميمها درنشست مشترك سيدرضا افتخاري مديركل تربيت بدني تهران، محمد رسايي قائم مقام و مشاور اجرايي باشگاه پرسپوليس،ناصر شهبازي از مسوولان سازمان ليگ فدراسيون فوتبال در اداره كل تربيت بدني استان تهران اتخاذ شد.رييس هيات فوتبال تهران در خصوص دو تيم خارجي شركت كننده در دومين دوره مسابقات جام ولايت گفت:تيم هاي تركيه و برزيل براي حضور در اين رقابت ها به ايران خواهند آمد.

حجازي ازبيمارستان مرخص مي‌شود

ناصر حجازي به زودي از بيمارستان مرخص مي‌شود. اين خبري است كه سايت شخصي ناصر حجازي از آخرين وضعيت اسطوره فوتبال ايران اعلام كرده است. سايت شخصي ناصر حجازي درباره آخرين وضعيت بازيكن سابق تيم ملي ايران مي‌نويسد:وضعيت سلامتي و شرايط جسماني ناصر حجازي که از يکشنبه شب در بيمارستان کسري بستري شده در شرايط فعلي رضايتبخش و در قياس با روزهاي قبل بهتر است و ايشان بزودي از بيمارستان مرخص خواهند شد.وقتي خدا هست، اميد هم هست.پس ناصر حجازي در کنار ما خواهدبود.همانطور که حجازي چند روز قبل گفت:فراموش نکن که اميد تنها راه نجات آدمي است و مبارزه، اميد را در دلها زنده نگاه مي دارد.

سرخپوشان درابوظبي پولدار مي شوند

کاروان پرسپوليس براي برگزاري آخرين بازي خود درليگ قهرمانان آسيا در ديدار برابر تيم فوتبال الوحده دوشنبه آينده روانه دوبي مي شود و سپس عازم ابوظبي خواهد شد.باشگاه پرسپوليس پاداش پيروزي بر تيم الاتحاد عربستان را در ابوظبي پرداخت مي کند.قرار است پرسپوليسي ها در ابوظبي ساعتي پيش از مسابقه برابر تيم الوحده پاداش پيروزي در بازي مقابل الاتحاد را دريافت نمايند.آرفي و حميد علي عسگري از سوي کميته فني پرسپوليس بعنوان برترين بازيکنان تيم علي دايي در ديدار برابر تيم الاتحاد عربستان شناخته شدند و از اين رو تشويق خواهند شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
آزمون و سنجش
اقتصاد و بازار
اجتماعي
مرز پر گهر
دريچه هنر
دانش و پژوهش
در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه