جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/02/19 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 3869

 گفت و گو 

 مهدي شربياني رئيس هيئت کشتي شهرستان ري:

هنوز يک سالن ورزشي نداريم

مهدي شربياني رئيس هيئت کشتي شهرستان ري گفت: عليرغم درخواست هاي متعدد مبني بر فراهم آوردن امکانات لازم، متاسفانه هنوز يک سالن ورزشي در اختيار ما قرار داده نشده است.وي در گفتگو با مهر با بيان اين مطلب افزود: پس از قبول مسئوليت در کشتي ري، عليرغم درخواست هاي متعدد مبني بر فراهم آوردن امکانات لازم، متاسفانه هنوز يک سالن ورزشي در اختيار ما قرار داده نشده تا بتوانيم با متمرکز کردن کشتي گيران و مربيان خود يک پايگاه اختصاصي براي کشتي داشته باشيم.دارنده مدال نقره رقابتهاي کشتي فرنگي بازيهاي آسيايي دوحه ادامه داد:‌ در کشتي شهرري استعدادهاي فراواني وجود دارد و اين شهرستان ملي پوشان و قهرمانان بزرگي را به کشتي کشور تحويل داده که از ميان آن ها مي توان به حميد سوريان دارنده پنج مدال طلاي جهان اشاره کرد.عضو پيشين تيم ملي کشتي فرنگي تصريح کرد: براي رشد و پيشرفت در کشتي علاوه بر عشق و علاقه، به يک سري ابزار نيز نياز است که ما هم اکنون کمترين امکانات را نيز در اختيار نداريم.

ژلكو‌ مياچ، مربي كروات پرسپوليس:

من ممنوع المصاحبه نيستم

ژلكو‌ مياچ، مربي كروات پرسپوليس ، درباره بازي تشريفاتي اين تيم با الوحده در ليگ قهرمانان آسيا، ضعف بازيكنان پرسپوليس در اين فصل و آينده خود در پرسپوليس صحبت كرده است.

گفته بوديد ديگر مصاحبه نمي‌كنيد؟

- نه، اصلا چنين چيزي نيست. يك روز من خيلي خسته بودم و به خبرنگاري كه براي مصاحبه با من اقدام كرده بود، به او گفتم كه در حال حاضر قادر به مصاحبه نيستم، اما متاسفانه اين گونه عنوان شد كه من خود را ممنوع المصاحبه كرده‌ام. حتي من از خود آن خبرنگار هم به خاطر آن روز عذرخواهي مي‌كنم، اما واقعا سر حال نبودم و نمي توانستم صحبت كنم. به هر حال در عرض چهار ماه حداقل مي‌توانم در يك روز آن خسته باشم!

يك بازي تشريفاتي با الوحده داريد.

- حيف است كه اين بازي ديگر نمي‌تواند براي ما سرنوشت ساز باشد، ولي اين بازي مي‌تواند بهترين ديدار دوستانه براي پرسپوليس پيش از بازي حساس مقابل سپاهان در ليگ باشد.

چقدر اميد داريد كه از طريق ليگ برتر به آسيا صعود كنيد؟

- خيلي راحت مي‌تواند اين اتفاق رخ دهد كه تيم چهارم ليگ به آسيا برود، البته اين در صورتي است كه پرسپوليس، سپاهان يا استقلال قهرمان جام حذفي شوند، اما من انتظار دارم كه در جام حذفي قهرمان شويم و از اين طريق به جام باشگاه‌هاي آسيا صعود كنيم.

در اين مدتي كه در پرسپوليس بوديد، كدام بازيكنان را آينده‌دار ديديد؟

- مطمئنا علي عسگر يكي از آن‌ها است و از بين بازيكناني كه كمتر بازي كرده‌اند هم روح اله سيف اللهي بازيكني است كه آينده بسيار خوبي در انتظار او خواهد بود. او خيلي نترس بازي مي‌كند، اما به تجربه بيشتري نياز دارد.

حسين عبدي مربي تيم فوتبال پرسپوليس:

شانسي براي صعود از گروه خود نداريم

حسين عبدي مربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران اعلام كرد با تمرينات مناسب تدارك ديده شده، اين تيم آمادگي كاملي براي شكست الوحده امارات دارد.وي در گفت و گو با ايرنا، افزود: با توجه به اينكه ديگر شانسي براي صعود از گروه خود نداريم تمام تلاشمان را مي كنيم تا با شكست الوحده شايستگي هاي خود را به اثبات برسانيم.وي اضافه کرد: در اين ديدار سپهر حيدري و غلامرضا رضايي را در اختيار نخواهيم داشت و اميدوارم بازيكنان جايگزين عملكرد مناسبي داشته باشند.وي در خصوص شانس پرسپوليس براي قهرماني در جام حذفي تصريح كرد: زمان زيادي براي مسابقه خود در جام حذفي داريم و براي صعود بايد برنامه ريزي دقيق كنيم.وي اظهار داشت: اميدوارم در ليگ نيز بتوانيم ميان سه تيم برتر قرار بگيريم جواز حضور در مسابقات ليگ قهرمانان‌ آسيا را بدست بياوريم.عبدي در خصوص مذاكره خود با مسوولان باشگاه براي حضور در كادرفني تيم پرسپوليس در فصل آينده گفت: تمام بازيكنان تا پايان مسابقات با پرسپوليس قرارداد دارند و فكر مي كنم هيچ يك از ما مذاكره اي براي فصل آينده انجام نداده ايم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
آزمون و سنجش
اقتصاد و بازار
اجتماعي
مرز پر گهر
دريچه هنر
دانش و پژوهش
در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه