جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/04/14 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 3914

 حسيني با اشاره به اعلام آمادگي ايران براي همکاري هسته‎اي با مصر:
 تعامل هسته‌اي تهران با قاهره، گامي در راستاي تحقق خاورميانه جديد است 

نماينده مردم نيشابور در مجلس شوراي اسلامي با تأکيد بر لزوم افزايش سطح همکاري ايران با مصر، گفت: تعامل هسته‌اي ايران با قاهره، گامي در راستاي تحقق خاورميانه جديد است.

"سيدعلي حسيني" در گفت‎وگو با خانه ملت، با اشاره به گفته "سعيد جليلي" دبيرشوراي عالي امنيت ملي جمهوري اسلامي ايران مبني بر آمادگي تهران براي همکاري هسته‌اي صلح آميز با مصر، گفت: با توجه به ويژگي‏هاي مشترک فرهنگي، تاريخي و... ايران و مصر، افزايش تعامل ميان اين دو کشور، مي‏تواند نقطه عطفي در زمينه مسائل فرهنگي، اقتصادي منطقه باشد.

نماينده مردم نيشابور با اشاره به سرنگوني حکومت ديکتاتوري مبارک در مصر، افزود: "حسني مبارک" که سال‎ها بر مردم مصر حکومت مي‎کرد به عنوان يکي از حاميان اصلي رژيم صهيونيستي شناخته‎مي‎شد؛ اما با سرنگوني اين ديکتاتور، فضاي براي افزايش تعامل ايران با مصر فراهم شده است.

اين کارشناس اموربين‏الملل با تأکيد بر لزوم افزايش سطح تعامل ايران با مصر، اظهار کرد: با توجه به شرايط امروز منطقه بايد در زمينه‏هاي مختلف از جمله فعاليت صلح‎آميزهسته‎اي با کشور مصر وارد تعامل شويم، تا بتوانيم در زمينه ايجاد شرايط جديد در خاورميانه موفق عمل کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
آزمون و سنجش
اقتصاد و بازار
اجتماعي
مرز پر گهر
دريچه هنر
دانش و پژوهش
در قلمرو ورزش
آگهي