جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/05/02 - روزنامه سراسري صبح ايران(يکشنبه) نسخه شماره 3928

 تداوم تظاهرات مخالفان ‌عبدالله صالح 

هزاران يمني بار ديگر در تظاهراتي حمايت خود را از شوراي انتقالي اين كشور كه از سوي مخالفان علي عبدالله صالح تشكيل شده، اعلام كردند، اين در حالي است كه درگيري‌ها ميان نيروهاي ارتش و اعضاي القاعده در استان "ابين" همچنان ادامه دارد.

به گزارش ايسنا، به نقل از سايت شبكه الجزيره، 17 استان در يمن بار ديگر شاهد تظاهرات صدها هزار و احتمالا ميليون‌ها طرفدار انقلابيون اين كشور بودند.انقلابيون يمن در اين تظاهرات اعلام كردند كه مصمم هستند به رغم برخي تلاش‌هاي احزاب اللقاء المشترك برنامه‌هاي خود را براي براندازي علي عبدالله صالح، رئيس جمهوري يمن و اركان نظام وي تكميل كنند. در اين راستا ده‌ها هزار تن از مخالفان علي عبدالله صالح در صنعاء، پايتخت اين كشور در تظاهراتي تحت عنوان"مخالفت با مجازات دسته جمعي ملت" حمايت خود را از تشكيل شوراي انتقالي اعلام كردند.

اين در حالي است كه طرفداران علي عبدالله صالح نيز در صنعاء تظاهرات كردند. طرفداران صالح مخالفت خود را با آشوب و تخريب در كشور اعلام كردند.همچنين تظاهركنندگان مخالف دست نوشته‌هايي در دست داشتند كه در آن از علي عبدالله صالح خواسته بودند كه از قدرت كناره‌گيري كند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
آزمون و سنجش
اقتصاد و بازار
اجتماعي
مرز پر گهر
دريچه هنر
دانش و پژوهش
در قلمرو ورزش
آگهي