جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/05/12 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهار شنبه) نسخه شماره 3937

 مدير كل سازمان بيمه خدمات درماني تهران :
 تخفيف حق بيمه در طرح بيمه ايرانيان از 50 به 35 درصد كاهش پيدا كرد 

مدير كل سازمان بيمه خدمات درماني تهران گفت: طي هفته گذشته و بر اساس ابلاغيه از سازمان بيمه خدمات درماني كل، تخفيف حق بيمه طرح بيمه ايرانيان از 50 درصد به 35 درصد كاهش پيدا كرده است.

امير پيروزيان در گفت‌و‌گو با فارس با اشاره به اينكه در چند ماه گذشته آمار افراد فاقد پوشش بيمه‌اي در طرح بيمه ايرانيان افزايش يافته است، اظهار داشت: هم اكنون بيش از يك ميليون و 350 هزار نفر تحت پوشش اين بيمه قرار دارند.

وي تصريح كرد: بر اساس رايزني‌هاي صورت گرفته و تأسيس دفاتر پيشخوان دولت، توزيع و صدور دفترچه درماني در كمترين زمان ممكن و طي 2 ساعت تحويل مي‌شود.پيروزيان ادامه داد: در طي هفته گذشته و بر اساس ابلاغيه‌اي كه از سازمان بيمه خدمات درماني كل به تمامي شعب درماني سراسر كشور شده است تخفيفي كه در سرانه حق بيمه ايرانيان وجود داشت از 50 درصد به 35 درصد كاهش پيدا كرد.

مدير كل سازمان بيمه خدمات درماني تهران اضافه كرد: بازرسان سازمان بيمه به طور منظم از شعب و دفاتر پيشخوان‌هاي دولتي جهت ارائه خدمات به بيمه شدگان بازرسي مي‌كنند به طوري كه در آينده اين بازرسي‌ها افزايش خواهد يافت.وي افزود: در طي ماه‌هاي گذشته مطالبات مراكز درماني در تهران به طور كامل پرداخت شده است و سازمان منتظر صورتحساب جديد مراكز جهت تسويه حساب مالي است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
اجتماعي
در قلمرو ورزش
آگهي