جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/05/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3939

 رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بين المللي جلفا :
  رسالت ما رشد و تعالي واحد بين المللي جلفا ست 

رئيس واحد بين المللي جلفاباتاكيد بررشد و تعالي اين دانشگاه خطاب به كاركنان اين واحد اعلام كرد: واحدبين المللي جلفا متعلق به شماست بايستي با همكاري يكديگر همچون اعضاي يك خانواده به ارتقاء و رشد و تعالي واحد انديشه نمائيم.

دكتر غلامرضا رحيمي در اولين ديدار جمعي كاركنان واحد بين المللي جلفا بعداز انتصاب به رياست اين واحد لازمه رشد اين دانشگاه را منوط به تعهد سازماني كاركنان و خانواده اي نگاه كردن به واحداعلام كرده وگفت: بايستي با رعايت اصل صرفه جويي براي فرداي واحد پس انداز نمائيم تا اين دانشگاه را از اجاره نشيني نجات دهيم .

وي برهمت و تلاش مضاعف در امورات واحد تاكيد كرده و گفت :از تمام توان خود جهت احداث ساختمان واحد استفاده ميكنيم ودر اين راستا بايستي باتمام وجود تعلق خاطر خود را نسبت به دانشگاه آزاد اسلامي واحد بين المللي جلفا نشان دهيم.

رئيس واحد بين المللي جلفادر ادامه بر رعايت اصل اخلاق اسلامي در بين همكاران تاكيد كرده و كاركنان را نسبت به رعايت سلسله مراتب توصيه نموده و گفت : كاركنان نبايد با انتقال امورات كوچك به رئيس واحد وي را از پرداختن به امورات بزرگ و كلان باز دارند.بلكه با مراجعه به معاونين واحد و حل امورات در كنار آنها، دست رئيس واحد را براي انجام كارهاي كلان ازجمله تاسيس ساختمان آموزشي واحد و تاسيس رشته هاي جديد باز بگذارند.

دكتر رحيمي در ادامه براستفاده از تمامي پتانسيلهاي فردي و اجتماعي در راستاي ارتقاء دانشگاه آزاداسلامي تاكيد كرده و گفت: همه بايد از هر راه ممكن نسبت به توسعه واحد بين المللي جلفا كمك كنند. وي ابراز اميدواري كرد كه در آينده نه چندان دور واحد بين المللي جلفا را به واحد بزرگ ارتقاء دهيم. دكتر رحيمي همچنين ياد دكتر نجف زاده رئيس سابق اين واحد را گرامي داشته و افزود: دكتر نجف زاده برا ي ما بايستي بيش از بيش محترم باشد و ما بايد قدردان زحمات وي باشيم .

وي در پايان كاركنان واحد را به بهره گيري از فيوضات ماه رمضان توصيه نموده و از اينكه خداوند شروع كار وي را در واحد بين المللي جلفا در ماه رمضان قرار داد آن را به فال نيك گرفت وافزود : بايستي با اهتمام بر خودسازي در ماه خدا و ماه رحمت امورات و كارها را فقط براي خدا انجام دهيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
اجتماعي
در قلمرو ورزش
آگهي