جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/07/13 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 3987

 نگاه 

 16 فدراسيون در انتظار برگزاري انتخابات

حضور غير قانوني 10 سرپرست ورزشي

در حالي که زمان حضور 10 سرپرست فدراسيون به پايان رسيده است در مجموع 16 فدراسيون در انتظار برگزاري انتخابات هستند.به گزارش فارس، بر اساس آيين نامه هاي وزارت ورزش و امور جوانان، سرپرست فدراسيون‌ن ها قانونا 6 ماه فرصت دارند تا شرايط برگزاري مجامع انتخاباتي را فراهم سازند.

بر اين اساس تداوم حضور سرپرستان پس 6 ماه عملا قانوني نيست و در اين خصوص بايد وزارت ورزش هر چه سريعتر وضعيت اين فدراسيون‌ها را از نظر حقوقي مشخص کند.بر اين اساس زمان 6 ماهه سرپرستان فدراسيون‌هاي کشتي، واليبال، رزمي، سه‌گانه، زورخانه‌‌اي، پرورش اندام، ژيمناستيک، روستايي و عشايري، سواري‌کاري و دووميداني به پايان رسيده است.

با نگاهي به دوره حضور روساي فدراسيون‌هاي ورزشي، زمان 4 ساله تعداد ديگري از فدراسيون‌ها نيز يا به اتمام رسيده و يا در آستانه به پايان رسيدن است که در مجموع بايد گفت، 16 فدراسيون منتظر برگزاري مجمع انتخاباتي خود هستند.

فدراسيون‌هاي چوگان، کوهنوردي، شنا،‌تيراندازي با کمان،اتومبيلراني و موتورسواري و کنگ‌فو نيز با توجه به اتمام و يا رو به اتمام بودن دوره 4 ساله روساي خود در انتظار فراهم شدن شرايط برگزاري مجمع انتخاباتي خود هستند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي