جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/07/13 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 3987

 اميد جمالي سرپرست کميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال:
  مي توانيم از AFC شکايت کنيم 

اميد جمالي سرپرست کميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال گفت: اگر راي فيفا در خصوص تيم اميد به ضرر ايران باشد مي توانيم از AFC به دليل سهل انگاري در پاسخ دادن شکايت کنيم.اميد جمالي در گفت‌وگو با فارس در مورد اينکه گفته مي شود راي فيفا بابت شکايت ايران از فدراسيون عراق در هر دو بازي رفت و برگشت سه بر صفر به سود ايران است، اظهار داشت: هنوز فيفا راي نداده است.

وي در پاسخ به اين سؤال که پيش بيني او از اين وضعيت چيست، عنوان کرد: قاعدتا با تخلفي که عراق انجام داده اين تيم حذف مي شود اما اينکه ايران را به مسابقات باز گردانند يا خير معلوم نيست و چون اين يک مورد خاص است در قانون هم چيزي پيدا نکرديم که توضيحي در مورد آن داده باشد.

سرپرست کميته روابط بين الملل ادامه داد: در يک بازي با عراق از بازيکن دو اخطاره استفاده کرديم اما در بازي برگشت مشکلي نداشتيم. اکنون بحث اين است که عراق در دور سوم به ميدان رفته و بازنده شده است. مشخص نيست ازبکستان قبول کند با تيم ديگري بازي کند يا خير.جمالي با اشاره به اهمال کاري AFC در پاسخ به نامه فيفا گفت: متاسفانه AFC در جواب دادن به فيفا براي جمع آوري مدارک اهمال کرد و درست در روزي که فيفا خواسته بود مدرک فرستاده شود آنها دو هفته به مرخصي رفتند. اگر راي فيفا به ضرر ايران باشد مي توانيم از کنفدراسيون فوتبال آسيا به دليل سهل انگاري در پاسخ دادن شکايت کنيم.

وي تاکيد کرد: در مسابقات مقدماتي جام جهاني تيم سوريه از بازيکن متخلف استفاده کرد و به سرعت راي سوريه داده و اين تيم از ادامه مسابقات حذف شد.AFC با ما بابت نامه نگاري با فيفا و ارسال مدارک همکاري نکرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي