جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/07/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 3998

 نهادهاي مالي 

 ارائه پايان نامه دانشجويي در جلسه شوراي هم‌آهنگي مديران مؤسسه اعتباري توسعه

اولين پايان نامه مورد حمايت مالي مؤسسه اعتباري توسعه در جلسه شوراي هم آهنگي مديران ارائه شد. به گزارش امور روابط عمومي و بازاريابي ، در جلسه شوراي هم آهنگي مديران امور که با حضور مدير عامل ، در محل ساختمان مرکزي برگزار شد ، دکتر مستخدمين حسيني با اشاره به دست آورد هاي طرح حمايت از پايان نامه هاي دانشجويي گفت : طرح حمايت از پايان نامه هاي دانشجويي با 89 محور علمي و پژوهشي مقوله اي است که ضمن حمايت از دانشجويان در پيش برد اهداف علمي به اصلاح فرآيند ها در مؤسسه نيز مي انجامد .

حضور فعال بانک ملت در نمايشگاه انرژي اصفهان

بانک ملت به صورت تنها بانک کشور در نمايشگاه تخصصي نفت، گاز، پتروشيمي و نيرو در اصفهان حضور پيدا کرد.به گزارش روابط عمومي ، در اين نمايشگاه که به مدت پنج روز ادامه داشت، اين بانک با برپاکردن غرفه اي، آخرين دستاوردها و محصولات خود را در عرصه بانکداري الکترونيک در معرض ديد عموم قرار داد.

دكتر بت‌شكن به عنوان مديرعامل بانك اقتصادنوين معرفي شد

با توديع احمد طاهري بهبهاني، دكتر محمدهاشم بت‌شكن به عنوان مديرعامل جديد بانك اقتصادنوين معرفي شد.به گزارش روابط عمومي ، در اين مراسم كه با حضور اعضاي هيات مديره و مديران بانك اقتصادنوين برگزار شد، با اهداي يك جلد كلام الله مجيد و لوح تقدير از زحمات سيد احمد طاهري بهبهاني مديرعامل قبلي بانك اقتصادنوين قدرداني شد.

بيمه آسيا مي تواند نقطه اتکاي کارگزاران در صنعت بيمه کشور با شد

بيمه آسيا با توانمنديها و ثبات خود مي تواند نقطه اتکاي کارگزاران در صنعت بيمه کشور باشد. به گزارش روابط عمومي ، دکتر عباس حاج فتحعليها مدير عامل بيمه آسيا در جمع اعضاي انجمن صنفي کارفرمايي کارگزاران رسمي بيمه با تاکيد بر آمادگي بيمه آسيا براي تعامل نزديک با کارگزاران گفت: رابطه بيمه آسيا با کارگزاران بيمه يک رابطه تجاري است که در آن مي بايست منافع هر دو طرف تامين شود.مدير عامل بيمه آسيا با تصريح بر تجربه ارزشمند و توان کارشناسي منحصر بفرد بيمه آسيا به عنوان بزرگترين بيمه خصوصي کشور، اظهار داشت: توليد بيمه آسيا در شش ماهه اول سال جاري با 30 درصد رشد همراه بوده است و پيش بيني مي شود تا پايان سال، مبلغ ده هزار ميليارد ريال توليد حق بيمه محقق شود.

امضاء تفاهم نامه همکاري بانک تجارت با شرکت ملي نفت فلات قاره

بانک تجارت با امضاء تفاهم نامه با شرکت ملي نفت فلات قاره ايران ، از پروژه هاي صنعت نفت حمايت مي کند .به گزارش روابط عمومي ، اين تفاهم نامه به منظور حمايت مالي از پروژه هاي شرکت ملي نفت فلات قاره ايران و تحقق بخشيدن به پروژه هاي صنعت نفت در زمينه توسعه مهندسي ، تامين کالا ، ساخت و اجرا به امضاء دکتر داوري مدير عامل بانک تجارت و مهندس محمود زيرکچيان زاده مدير عامل شرکت ملي نفت فلات قاره رسيد .

صداي سپهر بانک صادرات به 670 هزار مشتري پاسخ داد

تا بيست وپنجم مهرماه امسال 670 هزار مشتري بانک صادرات ايران با صداي سپهرتماس گرفته و از خدمات گوياي مرکز اطلاع رساني و ارايه خدمات غير حضوري بانک صادرات بهره مند شده اند . به گزارش روابط عمومي ، مرکز صداي سپهر (09602) که بمنظور ارايه خدمات غير حضوري ، راهنمايي و رفع مشکلات مشتريان از مهرماه سال گذشته راه اندازي شده است طي سيزده ماهه فعاليت خود نقش بسزايي در راهنمايي مشتريان و ارايه خدمات غير حضوري به آنان داشته و توانسته تا بيست وپنجم مهرماه امسال، به 670 هزار نفر از متقاضيان و مشتريان پاسخگويي نمايد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي