جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/07/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 3998

 فرماندار پاکدشت:
 همه مسئولين بايد در خدمت به مردم از يكديگر سبقت بگيرند و يك نهضت خدمت به مردم راه بيندازند 

 پاکدشت – مجيد انوري

درپي سياست پاسخگويي دولت خدمتگزار به مردم عزيز و در ادامه ديدارهاي هفتگي، مقبلي فرماندار، به همراه مسئولين ادارات و نهادهاي انقلابي، ساعت‌ها پاي درد دل مردم شهرک يبر از توابع بخش مرکزي نشست و از نزديك با اهالي متدين و محترم اين شهرک گفتگوي چهره به چهره نمود.

در اين نشست ابتدا مقبلي در سخناني به بيان دستاوردهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي پرداخت وگفت: تمام اين دستاوردها در سايه وحدت وهمدلي بوده و مردم بايد سعي و تلاش كنند تا اين وحدت حفظ شود. ايشان تقوا و اخلاص در عمل مسئولين را از ويژگي‌هاي بازر دولت آقاي احمدي نژاد عنوان و سپس حضور و ديدار نزديک مسئولين با مردم را از جمله اقدامات خوب جهت پيگيري مستقيم مشکلات مردم دانست، وي تصريح کرد: هدف از اين نشست را ايجاد روابط عاطفي و تعامل بيشتر مسئولين و مردم عنوان با استفاده از پايگاههاي معنوي مساجد زمينه‌اي براي رسيدگي مستقيم خارج از وقت اداري به مشکلات مردم فراهم گردد، فرماندار پاکدشت دراين نشست صميمي انتقاد وسوال را حق مردم دانست و بر لزوم پاسخگو بودن و مسئولين به مشكلات مردم تاكيد كرد. وي اذعان داشت: خدمت‌رساني به مردم رسالت اصلي مديران دستگاه‌هاي اجرايي است و با تمام توان و امکانات در جهت توسعه و آباداني تمام مختلف نقاط شهرستان اقدام خواهيم کرد و ذره‌اي در اين زمينه کوتاهي نخواهد کرد و خواسته و هدف اصلي ما، رشد يکسان و متوازن همه شهرستان است وهمه مسئولين بايد در خدمت به مردم از يكديگر سبقت بگيرند و يك نهضت خدمت به مردم راه بيندازند.

مقبلي با اشاره به سرشماري عمومي نفوس ومسکن گفت:‌ مطمئناً با داشتن آمار دقيق و شفاف مي‌توان گامهاي دقيق‌تر و مؤثرتري را براي توسعه شهرستان برداشت. وي گفت: سرشماري امري ويژه و رويداد مهمي است که در سال‌هاي مختلف در کشور انجام مي‌شود. وي خاطرنشان کرد: لازمه برنامه‌ريزي جامع و تصميم‌سازي موثر و كارآمد، داشتن آمار و اطلاعات صحيح و دقيق است و تحقق اهداف چشم‌انداز 20 ساله كشور در گرو همكاري مردم و دقت عمل مسئولان در تهيه آمار و اطلاعات درست است. مقبلي افزود: با توجه به تكليف دولت نسبت به اجراي طرح سرشماري نفوس و مسکن در سال جاري و همچنين تصويب هيات وزيران و با استناد به قانون بودجه سال 1390، مركز آمار ايران موظف شد اين سرشماري را از2لغايت 22 آبانماه امسال به اجرا درآورد. دراين نشست مردمي مشکلاتي از قبيل مشکلات امنيتي، احداث فضاي سبز محله، افت فشار آب وفرسودگي لوله آب، اشتغال و مساعدت مالي و... مطرح شد که روساي ادارات مرتبط ضمن پاسخگويي توضيحات لازم را ارائه نمودند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي